כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

אושרה הקמת פארק מים באילת בהשקעה של 120 מיליון ש"ח

הפארק, שישתרע על שטח של 110 דונם סמוך לכביש הכניסה הצפוני לאילת, יהיה בסגנון פרה היסטורי עם דמויות דינוזאורים נעות, מועדון ריקודים במים וברכות גלים

פארק המים החדש של אילת

 פארק מים גדול וראשון מסוגו ייבנה באילת בהשקעה של 120 מיליון שקל לאחר שהקמתו אושרה בוועדה המחוזית דרום. הפארק ישתרע על שטח של 110 דונם סמוך לכביש הכניסה הצפוני לאילת. הוא תוכנן על ידי האדריכל דני בר קמה, מקבוצת א.ב מתכננים ,בסגנון פרה היסטורי ראשון עם דמויות נעות של דינוזאורים בגודל אמיתי, וטכנולוגית אפקטים מיוחדת שמוסיפה תנועה וצלילים ליצורי הענק. בנוסף למתקנים הספורטיביים ולמגלשות אקסטרים, ייבנה בפארק מועדון ריקודים שכולו בתוך המים, מרכז משחקים סגור וממוזג לילדים ובו ג'ימבורי, מיני גולף, מכוניות מתנגשות ואטרקציות נוספות, וכן מרכז ספא ענק עם ברכות טיפול ומפלים.

הפארק הוא יוזמה של שני תושבי אילת, דניאל לב וטוני האוורד, בתמיכת ראש העיר מאיר יצחק הלוי. עם קבלת האישור הם יצרפו אליהם קבוצת משקיעים מהארץ ומחו"ל.

לדברי היזמים הפארק יהיה היחיד באזור שיוכל לארח אירועים גדולים של יותר מ-25,000 איש. במקום צפויים להתקיים מופעים גדולים ותחרויות למבקרים בנושא הדינוזאורים והתקופה הקדומה ועמדות מידע בנושא שיפוזרו בשטח. מדובר במתחם ידידותי לסביבה שבו  20 דונם של פנלים סולריים שייצרו חשמל ומערכות למחזור מים.