כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

איזי ג'ט ואמדאוס מחדשות את שיתוף הפעולה

גדי מור מנכ"ל אמדאוס ישראל: חברות הלואו קוסט מזהות את הפוטנציאל הקיים בהפצה באמצעות סוכני הנסיעות של אמדאוס. אין לי ספק כי אמדאוס מביאה ערך גבוה לחברות הלואו קוסט ומאפשרת להן לשלוט בהוצאות השיווק הישיר מחד ומאידך פותחות להן ערוץ שיווק יעיל"

איזי ג'ט, חברת הלואו הקוסט וענקית הטכנולוגיה אמדאוס, הכריזו על חידוש השותפות ביניהן.
שתי החברות המשתפות כבר פעולה משנת 2007, הודיעו היום (ב), על חידוש השותפות, מה שיאפשר ללקוחות אמדאוס ליהנות ממחירי טיסות הזהים לאלו המפורסמים באיזי ג'ט.
בחברת אמדאוס מעריכים כי השותפות תסייע למדיניות הצמיחה המתפתחת של חברת התעופה, הכוללת מיקוד אסטרטגי בנסיעות, תוך הבטחה שנוסעים עסקיים יוכלו להזמין בקלות את מגוון המוצרים העסקיים שלה, כגון, תעריפי אקסלוסיב ופלקסי. איזי ג'ט היתה חברת התעופה הראשונה בה הופעל מנגנון הזמנת כרטיסי הטיסה המוזלים של אמדאוס. המנגנון יאפשר למשרדי הנסיעות להזמין טיסות של איזי ג'ט באותו אופן בו הן מזמינות טיסות מחברות אחרות, תוך שימוש שאיזי ג'ט עושה בממשק ה XML ליצירת קשר עם אמדאוס. עוד מציינים בחברת אמדאוס כי נרשמה עליה משמעותית במספר ההזמנות של איזי ג'ט מבוססות GDS בהשוואה לשנה החולפת.
גדי מור מנכ"ל אמדאוס ישראל מסר בתגובה כי: "למרות עידן השיווק הישיר, חברות הלואו קוסט מזהות את הפוטנציאל הקיים בהפצה באמצעות סוכני הנסיעות של אמדאוס. אין לי ספק כי אמדאוס מביאה ערך גבוה לחברות הלואו קוסט ומאפשרת להן לשלוט בהוצאות השיווק הישיר מחד ומאידך פותחות להן ערוץ שיווק יעיל עם שקיפות מול סוכני הנסיעות".
אנתוני דרורי, ראש החטיבה העסקית של איזי ג'ט אמר: "איזי ג'ט הייתה אחת מחברות התעופה הראשונות במגזר הלואו-קוסט ששיווקה את מגוון מוצריה דרך סוכנויות הנסיעות בערוץ ישיר. להמשך השותפות שלנו עם אמדאוס חשיבות עצומה, תוך מינוף כוח הכרטיסים המוזלים ושימוש במוצרי מפתח, כדוגמת תעריפים כוללים ותעריפים מותאמים לחברות. כ-20% מהנוסעים של איזי ג'ט יוצאים לצרכי עסקים, ואנו ממשיכים לפעול בהתאם לאסטרטגיה שהשקנו בשנת 2010, להעצמת כוח המשיכה שלנו למגזר הנוסעים העסקיים".

דסיוס ולמורבידה, סגן נשיא חטיבת שיווק והפצה באמדאוס, מוסיף: "איזי ג'ט ואמדאוס השיגו יחד תוצאות נפלאות במהלך תשע השנים האחרונות, ואנו שמחים להמשיך את השותפות ביננו. איזי ג'ט נהנתה מרשת החברות שלנו, שאין לה מתחרים, מחברות ניהול נסיעות, מסוכנויות הנסיעות ומהפריסה הרחבה שלנו בשוק, דבר שסייע לצמיחת חברת התעופה בתחום עסקי הנסיעות. יחדיו, קידמנו יוזמות חדשות וטכנולוגיות חדשניות שייחודיות לתעשייה שלנו. בעולם הנסיעות המשתנה, אנו נרגשים לקראת העבודה עם שחקנים בעלי חזון כדוגמת איזי ג'ט".

איזי ג'ט מפעילה את רשת הטיסות האירופאית המובילה, , עם יותר טיסות מכל חברת תעופה אחרת ב-100 הנתיבים המרכזיים., התעריפים הנמוכים שהיא מציעה, רמת הדיוק הגבוהה והשירות הידידותי, כל אלה חברו יחד כגורמים חשובים שסייעו לה למשוך ולשמר לקוחות עסקיים חדשים.

לאמדאוס הסכמי שיתוף פעולה עם יותר מ-90 חברות ה- LOW COSTוהיברידיות, ו-80% מסך כל מושבים אלו זמינים דרך מערכות אמדאוס.
במחצית הראשונה של שנת 2016 חלה עלייה של 17% בהזמנת טיסות בחברות תעופה לואו-קוסט והיברידיות דרך המערכת של אמדאוס.