כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

אלביט מערכות: פרס הצטיינות של AirBus

החברה היישראלית העוסקת בפיתוח ובייצור של מערכות אלקטרוניות ואמצעי לחימה מתקדמים הוכרזה כספק תעשייתי מצטיין לשנת 2015 על ידי Airbus Helicopters. יורם שמואלי, מנכ"ל חטיבת כלי טיס בחברה: "הכרה ביכולותיה של אלביט לספק טכנולוגיה מתקדמת באיכות גבוהה תוך עמידה בצרכים הלוגיסטיים של הלקוח"

משמאל – ז'אן פיליפ בדו, סגן נשיא לאיכות שרשרת האספקה באיירבאס הליקופטרס ואוליבייה ריברון, נציג אלביט מערכות בטקס הענקת הפרס. צילום: Lorett Fabre

 

חברת אלביט מערכות הודיעה היום כי הוכרזה כספק תעשייתי מצטיין  לשנת 2015, על ידי Airbus Helicopters. התואר הוענק לחברה בזכות "בקרת איכות, עמידתה בזמני האספקה והגנת לקוח". אלביט מערכות סיפקה בעשור האחרון כ-4,000 מערכות אלקטרוניות  ל-.Airbus Helicopters, מתוכן כ-1,400 במהלך שנת 2015.

יורם שמואלי, מנכ"ל חטיבת כלי טיס באלביט מערכות אמר: "Airbus Helicopters נמנית עם הלקוחות החשובים ביותר של אלביט מערכות, אנו גאים לספק לה את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום. אות הספק התעשייתי המצטיין הוא הכרה ביכולותיה של אלביט לספק טכנולוגיה מתקדמת באיכות גבוהה תוך עמידה בצרכים הלוגיסטיים של הלקוח".