כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

אליטליה תפעיל טיסות ללוס אנג'לס גם בחורף

חברת התעופה תפעיל קו ישיר מרומא לללוס אנג'לס גם בעונת החורף עם שלוש טיסות שבועיות. במהלך החורף תשיק גם את הקו החדש למלדיביים. אלון נטע: "בחורף הקרוב נמשיך גם להפעיל את הקו היומי בין ת"א לאתונה"

אליטליה. צילום: יח"צאליטליה. צילום: יח"צ

אליטליה משדרת "עסקים כרגיל" וממשיכה אף בהרחבת פעילותה הבינלאומית בעולם, לאחר האירועים האחרונים שליוו את החברה בחודשים האחרונים.

החברה שהודיעה בחודש שעבר כי פעילותה נמשכת כסדרה וזכתה לאישור מיאט"א כי הפקידה את כל הערבויות הנדרשות למען המשך פעילותה כרגיל, הודיעה בימים האחרונים כי תמשיך להפעיל את קו הטיסות בין רומא ללוס אנג'לס גם בעונת החורף הקרובה.

בשנים האחרונות נהגה החברה להפעיל את הקו ללוס אנג'לס בעונת הקיץ בלבד (בחודשים אפריל- אוקטובר), והשנה כאמור החליטה הנהלת החברה להמשיך להפעיל את הקו עם שלוש טיסות שבועיות שיצאו משדה התעופה פיומיצ'ינו ברומא בימים רביעי, שישי ושבת בשעה 16:10 וינחתו למחרת בשעה 14:10 בלוס אנג'לס.

הטיסות מארה"ב לרומא יצאו למחרת בשעה 16:10 וינחתו ברומא בשעה 13:10. הטיסות בקו יופעלו במטוסי בואינג 777 בהם 293 מושבים בשלוש מחלקות (עסקים, פרימיום אקונומי ותיירים).

לוס אנג'לס  תהיה היעד המרכזי הרביעי בארה"ב אליו טסה אליטליה בחורף הקרוב בנוסף לקוים לניו יורק, מיאמי ובוסטון.

מחיר הטיסות מתל אביב ללוס אנג'לס הינו החל מ- 899$ הלוך ושוב במחלקת תיירים.

כזכור, בחורף הקרוב תפעיל אליטליה גם קו חדש למלדיבים (מאלה) במחיר של החל מ-755 $. הקו החדש יפעל החל מ-31 באוקטובר ועד 24 במרץ 2018.

אלון נטע, מנהל אליטליה בישראל סיפר היום לפספורטניוז כי גם קו הטיסות הישיר מתל אביב לאתונה, ימשיך לפעול בעונת החורף.  הטיסות לאתונה מופעלות מידי יום וממריאות מתל אביב בשעה 19:45 נחיתה באתונה בשעה 21:55

מחיר הטיסה הישירה מתל אביב לאתונה החל מ- 165$.