כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

אל על משיקה הסכם קוד שייר עם אירו מקסיקו

הסכם חדש לאל על עם אירו מקסיקו לטיסות החל מה- 14 באוגוסט. דוד מימון : "מהלך חשוב אשר פותח בפני הנוסעים אפשרויות רבות". נשיא אייר מקסיקו:" הסכם יחזק את הקשרים בין ישראל למקסיקו בכלל". מה יהיו מחירי הכרטיסים? ,

אל על. צילום: נעם מנשה

הסכם קוד שייר חדש לאל על עם חברת התעופה אירו מקסיקו.

ההסכם החדש יאפשר לנוסעי אל על  להגיע למקסיקו סיטי דרך מדריד, אמסטרדם,  לונדון , פריז ויעדי אל על בצפון אמריקה בקוד אל על לאורך כל המסלול.

הקוד שייר החדש הינו לטיסות הממריאות החל מ 14 באוגוסט.

מחירים לכרטיסי אל על למקסיקו סיטי:

דרך טורונטו  החל מ-1122$ המחיר ישים להמראות החל מה-1 בספטמבר

דרך אמסטרדם  החל מ-1131$ המחיר ישים להמראות החל מה-11 בספטמבר

דרך מדריד – החל מ-1144$ המחיר ישים להמראות החל מה-11 בספטמבר

דרך פריז- החל מ-1169$ המחיר ישים להמראות החל מה-11 בספטמבר

דוד מימון מנכ"ל אל על מסר בתגובה: "אנו גאים להרחיב את השותפות המסחרית של אל על עם אירו מקסיקו. ההסכם הינו  מהלך חשוב  אשר פותח בפני הנוסעים  אפשרויות רבות ומגוונות ומעמיק את מרחב האפשרויות לטיסות בין ישראל ליעדים שונים במרכז אמריקה ובמקסיקו. ההסכם משקף את אסטרטגיית אל על – לפעול כחברה גלובלית בכל רחבי העולם ולצמוח בעקביות תוך מתן מענה לתנועה העסקית לישראל וממנה ותוך קידום התיירות לישראל."

אנדרס קונסטה,  נשיא אירו מקסיקו: "השותפות בין אל על לאירו מקסיקו משקפת את הרצון שלנו להציע לנוסעינו אופציות אטרקטיביות ליעדים שונים, בהם שותפינו מאפשרים לנו להרחיב את טיסות ההמשך שלנו ליעדים נוספים. אנו מודים לאל על על כך שמאפשרת לנו להגשים את החזון ואני בטוח שההסכם יחזק את הקשרים בין ישראל למקסיקו בכלל."