כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

אשת טורס: חבילות טוס ושוט לסיישל

אשת טורס משיקה חבילות נופש מיוחדות לסיישל המשלבות טיסה ושייט ביאכטה. לילי אנגל, מנהלת "אשת אפריקה": "השקת החבילות החדשות היא צעד חשוב במאמצים שלנו להנגיש את אפריקה לקהל הישראלי"

החל מספטמבר הקרוב תציע אשת טורס לראשונה חבילות נופש ייחודיות בסגנון "טוס ושוט", על בסיס טיסות ויאכטה, כאשר היאכטה מהווה פתרון גם ללינה ומאפשרות חסכון בעלויות החופשה.

חבילות טוס ושוט מציעות חופשה להרכבה עצמית: ניתן לבחור בין כלי שייט שונים, מיאכטות קטנות וקטמארנים המתאימים ל- 4 נופשים ועד אוניות מפרש המכילות עד 20 איש. כלי השייט המוצעים מתאימים לסקיפרים וגם לכאלו שאינם יודעים להשיט, ויוכלו לשכור צוות מנוסה שילווה אותם במהלך השייט. האירוח בכלי השייט עצמאי, אך ניתן יהיה לשכור גם טבח. כמו כן ניתן לרכוש חבילה המשלבת הפלגה ומלון.

חבילות נופש הכוללות טיסות לינה ואירוח על בסיס לינה וא.בוקר במלון CORAL STRAND 4* תעלה 1449$ לאדם בחדר זוגי. חבילת טוס ושוט תעלה החל מ- 1799$, ותהווה פתרון עבור המעוניינים בסיורים בין האיים, שעלותם עומדת על כ – 150 אירו ליום.

לילי אנגל, מנהלת "אשת אפריקה": "השקת החבילות החדשות היא צעד חשוב במאמצים שלנו להנגיש את אפריקה לקהל הישראלי. סיישל היא יעד אידיאלי לאוהבי הטבע והחופים ואחד מאתרי הצלילה הטובים בעולם. אנו מציעים מגוון פתרונות לנופשים באיים: מחבילות טוס ושוט מודולריות, ועד חבילות נופש עם מלונות במיקום מעולה ובמגוון גדול של רמות מחיר, שנותנות מענה לחופשה במחיר אטרקטיבי וגם למי שרוצה להתפנק בחופשה של פעם בחיים בווילות יוקרתיות על החוף".