כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

על גגות תל אביב

רכבת הרים וקולנוע פתוח על גג עזריאלי

צילום לנס הפקות

קניון עזריאלי תל אביב מציע הקיץ אטרקציה ייחודית לכל המשפחה. לראשונה בישראל, רכבת הרים ומציאות מדומה בטכנולוגית VR. מדובר ברכבת הרים אקסטרים עם מסלול באורך 140 מטרים, ממש על גג הקניון בקומה השלישית. כל אחד מהנוסעים מרכיב משקפי מציאות מדומה VR GEAR של סמסונג ובזמן הנסיעה מוקרן סרטון בתלת ממד של "טיסה" בשמי תל אביב ומרכז עזריאלי, בשילוב אלמנטים כמו רוח, מים וסאונד לחוויה כלל חושית.

הרכבת פתוחה לקהל בחודשי הקיץ, עד אחד בספטמבר. שעות פעילות 10:00-20:00. כרטיס 25 ש"ח.

חוץ מהרכבת מחכה לכם על הגג גם קולנוע פתוח תחת כיפת השמיים, כמקובל בערים גדולות בעולם. הקולנוע AzrieliRoofTop Cinema ממוקם באמפי תאטרון שעל גג הקניון, ובשיתוף עם חברת יונייטד, מוקרנים בו מידי ערב מיטב הסרטים של הקיץ, ביניהם וונדר-וומן, ספיידרמן, המומיה וסרטי ילדים כמו מכוניות והמיניונים. בקולנוע הפתוח כ- 400 מקומות ישיבה.

באי המתחם שיפעל עד אוגוסט. יוכלו ליהנות כל ערב מ-19:00 ועד תום ההקרנה האחרונה, מבר משקאות, מזנון ומוסיקה חיה, תחת שמי תל אביב ומול הנוף האורבני שנשקף מהבניין. מחיר כרטיס כולל משקה ראשון 49 ₪ .

אופיר אורן, מנכ"ל קניון עזריאלי תל אביב: "הקניון פועל יוזם ועושה חווית קיץ מרכזית לכל המשפחה, מביא דברים חדשניים ומקוריים מעבר לחנויות הקניון וגם מעצים את חווית הבילוי לכל המשפחה".

על הגג. צילום לנס הפקות