כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

פתחו יומנים: האירוע השנתי של ההתאחדות יתקיים ב-28.11

לאחר שבשנה שעברה התקיים האירוע השנתי באתונה החליטה השנה הנהלת ההתאחדות לקיים את הכנס השנתי באולם האירועים "לאגו" שבראשל"צ ביום אחד מרוכז. קרני צפוי להמשיך כיו"ר

קובי קרני, יו"ר התאחדות סוכני הנסיעות

האירוע השנתי של התאחדות סוכני הנסיעות יתקיים השנה ב-28.11.17, באולם האירועים "לאגו" בראשון לציון.

לאחר שבשנה שעברה האירוע התקיים באתונה, הוחלט בהתאחדות לקיים אותו בחו"ל פעם בשנתיים, וכך נפלה החלטה לקיים השנה את האירוע באולם האירועים היוקרתי שבעיר היין.

לפספורטניוז נודע כי בהתאחדות התלבטו לגבי המיקום, ושקלו לקיים את האירוע השנתי בירושלים, אך בסופו של דבר הוחלט שלא לקיים את האירוע בעיר הבירה בשל הפקקים הגדולים הכרוכים בהגעה לירושלים והמרחק מהמרכז, בעיקר בשל העובדה כי מדובר השנה באירוע של יום אחד בלבד וגם בשל העובדה כי לא נמצא מלון גדול שאולם האירועים שלו פנוי ומתאים לקיום אירוע בסדר גודל שכזה וכך הוחלט לבחור באולם האירועים בראשון לציון שיש בו מקומות חניה צמודים בשפע ,ויקיים הסעות מהרכבת לאולם לאלו שיחליטו להגיע השנה לכנס ברכבת.

במסגרת האסיפה השנתית יתקיימו השנה בחירות לתפקיד יו"ר ההתאחדות שבסיומן לא צפויות להיות הפתעות וקובי קרני היו"ר הנוכחי צפוי להישאר בתפקיד לקדנציה נוספת.

קרני, שכבר זמן רב מעוניין לפנות את כיסא היו"ר אך בשלב זה בשל העובדה כי אין מועמד מתאים שמעוניין לקחת את התפקיד החשוב לא צפוי לעזוב בתקופה כה חשובה להתאחדות.