כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

ריינאייר משיקה קו מת"א לרומא

חברת הלואו קוסט תפעיל קו יומי בין ת"א לרומא שר התיירות: "כניסת ריינאייר לישראל, הוכחה לשיפור הניכר באטרקטיביות של ישראל כיעד תיירותי". לרגל ההשקה מציעה כרטיס טיסה במחיר של 16.99 אירו לכיוון, עד לחצות ביום ראשון 30 ביולי

צילום: יח"צ

ריינאייר מוסיפה קו חדש, בתדירות יומית, מתל אביב לרומא-פיומצ'ינו. הקו החדש שהושק בשיתוף משרד התיירות, מצטרף ל-8 קווי תעופה לתל אביב ו-12 קווים לאילת אותם מפעילה החברה.

המנהל המסחרי של ריינאייר, דיוויד או'בריין מסר: "אנחנו שמחים להרחיב את לוח הטיסות שלנו לתל אביב בחורף 2017, עם טיסה יומית בין תל אביב לרומא-פיומצ'ינו, כתוספת לקווים חדשים שנפתחו מבאדן באדן, גדנסק, קראקוב, מילאנו, פאפוס, פוזנן וורוצלב. 8 הקווים שלנו לתל אביב, לצד 12 קווים לעובדה באילת, מדגישים את המחויבות שלקחנו לקדם את התיירות לישראל, את התחבורה ואת יצירת מקומות העבודה. אנחנו מצפים להמשך שיתוף פעולה עם השר לוין ועם צוותו לפתיחת קווים נוספים בשנים הבאות. ישראל מפיקה תועלת ממדיניות השמיים הפתוחים, כאשר ישראלים ותיירים לישראל, יכולים ליהנות זו השנה הרביעית מתכנית השיפור התמידית של ריינאייר, הכוללת טיסות המשך, טיסות לטווחים ארוכים של אייר אירופה – הזמינות באתר ריינאייר, וכן מהאתר החדש של הזמנת החדרים – עם עוד הרבה תכניות להמשך".

שר התיירות יריב לוין: "אני שמח ששיתוף הפעולה בין משרד התיירות לענקית התעופה ריינאייר עולה מדרגה כאשר החברה, אשר זיהתה את מגמת העלייה בתיירות לישראל, מביעה אמון גדול במוצר התיירותי הישראלי וממשיכה במגמת פתיחת קווי תעופה חדשים לישראל. כניסתה המשמעותית של ריינאייר לישראל היא חלק מהמהפכה הגדולה שאנו מבצעים בתחום, והיא גם ההוכחה לשיפור הניכר באטרקטיביות של ישראל כיעד תיירותי. שיפור זה בא לידי ביטוי בעליה של 28 אחוזים בכניסות התיירים מאיטליה לישראל, ובמספרי השיא של כניסות תיירים לישראל מכל העולם שאנו רואים בחודשים האחרונים״.

לרגל השקת הקו החדש רומא-ת"א-רומא, מציעה החברה טיסות במחיר של 16.99 אירו לכיוון, וזאת עד לחצות ביום ראשון 30 ביולי.