כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

שטים ונהנים: אדיוקיישנל הסוכנים של "נורוויג'ן קרוז ליין"

חברת השייט ערכה סיור ייעודי לסוכני נסיעות בסוף השבוע החולף על אוניית הפאר "נורוויג'ן ג'ייד". מנהל הפיתוח העסקי של החברה בישראל, אייל סולומון: "המון דברים טובים קורים אצלנו בחברה"

בסוף השבוע האחרון ערכה חברת השייט האמריקאית "נורוויג'ן קרוז ליין' הפלגה ייעודית לסוכנים על האונייה "נורוויג'ן ג'ייד" ששופצה בחודש אפריל האחרון בעלות כוללת של כ-50 מיליון דולר.

הסיור התקיים במטרה להכיר מקרוב לציבור הסוכנים את תכנית החברה "נורוויג'ן אדג"' שמקיימת החברה בשנה וחצי האחרונות, תקופה במהלכה הזניקה את רמת הארוחות לשיאים חדשים. ן אושיאניה וריג'נט סבן סיס ומכאן השאיפה למצויינות), שיפצה את הריזורטים הפרטיים בבהמאס ובקריביים ומחדשת את צי האניות שלה.

ההפלגה באירוחו של מנהל הפיתוח העסקי של החברה בישראל אייל סולומון, יצאה מסאות'המפטון אנגליה והסתיימה בנמל המבורג. הסוכנים טסו לנמל התעופה הית'רו, משם נלקחו על ידי חברת השייט לסאות'המפטון, אכלו ארוחת ערב ולנו בבית מלון בעיר (בכדי להכיר את עיר הנמל הפחות מוכרת לסוכנים) וכל זאת תחת חסותה ואירוחה המלא של החברה.

סולומון התייחס בשיחה עם "פספורטניוז" להתפתחות החברה בזירה הבינלאומית: "שנת 2017 היא שנה חשובה לנורוויגיאן. הגדלנו את כמות האניות באירופה הקיץ ל-5 במספר, וכך יהיה גם בקיץ  2018. יש לנו מגוון רחב של יעדים להציע בקיץ הבא, כולל קבוצות ביעדים הפופולריים והאטרקטיביים שלנו – מערב הים התיכון מברצלונה או רומא ל-7 לילות, הים הבלטי ל-9 לילות מקופנהאגן או וורנמודה (ברלין), נורבגיה מסאות'המפטון או המבורג, הים האדריאטי ל-7 לילות  מוונציה ו-10 או 11 לילות מערב ים תיכון ומזרח ים תיכון מרומא (צ'יוויטבקיה). במקביל, אנו מציעים את השייט לאיים הקריביים ממיאמי, דרך הבהמאס וקובה שנכנסו חזק השנה וימשיכו גם ב-2018. ככלל, המון דברים טובים קורים אצלנו בחברה ואנחנו מחכים לפרויקט האניות הגדול שלנו שיחל ב-2022 וישנה הרבה מאוד דברים בעולם השייט".

באשר ליחס ההדוק עם סוכני הנסיעות בישראל אמר סולומון: "השוק הישראלי חשוב לנו מאוד ולכן אנו משקיעים בו המון מאמצים. יש לנו סוכני נסיעות שהם שותפים אמיצים ונאמנים של שנים ואנחנו בפתח של המון עשייה ודברים חדשים וטובים שקורים בנורוויג'ן קרוז ליין ואצל סוכני הנסיעות, שהם לב ליבה של התעשייה שלנו".

סולומון הוסיף: "זו הפעם השנייה בחצי השנה האחרונה שאנחנו מקיימים אדיוקיישנל וזה צעד נוסף שמראה עד כמה הלמידה של סוכני הנסיעות את המוצר והכרת התודה שלנו אלינו חשובים לנו".

המצולמים בתמונה:

(עומדים מימין לשמאל): רים קוסם (נזרין נצרת), מאייסה עקאווי (נזרין נצרת), תהל אמיו רובין (גולדן טורס), אהרון סבג (אופיר טורס), אורית כהן רוחוב (קרוזיט), ליטל גרינברג (קרוזיט), אירנה מיילר (גולדן טורס), עירית לופט (ב.ד.גרייבר)

(עומדים באמצע): נוהה ג'וברן (נזרין חיפה), מונא עודה (נזרין חיפה), חנה פינחסי (גלקסי רמת אביב), לובנה דניאל אבוסיני (נזרין נצרת), נורית גרויישטן (אופקים תל אביב), אייל סולומון (נורוויג'ן קרוז ליין), לורה קרופט (נורוויג'ן קרוז ליין).

יושבים: איילה ושמוליק כהנא (תלמה קרית מוצקין), נעמי מור (אופקים תל אביב), בסמה מרינה (נזרין נצרת), עאבד שלופי (קרוזיט).

חסרים בתמונה: לי חורי (גוליבר), שרי חרודי (ב.ד.גרייבר).