כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

קפריסין שוברת שיאים בתיירות הנכנסת

קפריסין מציינת שנת שיא ב-2016 עם 3.2 מיליון כניסות תיירים. ברבעון ראשון של שנת 2017 נרשמה של 3.6% לעומת אשתקד ובלשכת התיירות של האי השכן צופים כי השנה הקרובה תהיה שנת שיא של כל הזמנים בכניסת תיירים

התיירות לקפריסין במגמת עליה.

האי השכן רושם בשנתיים האחרונות "עדנה תיירותית, לאחר המשבר שפקד אותו בעקבות נפילת הבנקים המקומיים.

ארגון התיירות הקפריסאי (Cyprus Tourism Organisation),מפרסם את נתוני כניסות התיירות לקפריסין בשנה החולפת ומהם עולה כי בשנת 2016 ביקרו באי 3.2 מיליון תיירים.

מנכ"ל לשכת התיירות הקפריסאית, אוסטיס אורטידס, העריך כי גם השנה צפויה עליה בכניסות התיירים לקפריסין של לפחות 3% עובדה שתציב את שנת 2017 כשנת השיא בתולדות האי.

התיירים הבריטים נמצאים במקום הראשון בכניסת תיירים לקפריסין ומהווים 40% מכלל התיירים שביקרו בקפריסין בשנת 2016. בשליש הראשון של השנה ביקרו כ-100,000 תיירים בריטים באזור פאפוס בלבד,

מנכ"ל CTO, אוסטיס אורטדיס, ציין כי: "על פי נתוני החודשים הראשונים של 2017, אנו מעריכים כי המגמה תימשך גם השנה,רבים מגיעים לקפריסין בשל השמש ומזג האוויר שאצלינו במשך כל השנה, בזכות הנופים המרהיבים, החופים,אתרי הספא שברמה עולמית ועוד אטרקציות ופעיליות רבות שאנו מציעים". אורטדיס סיכם: " אנחנו שמים דגש כעת על קמפיינים של פרסום במדינות רבות ובטוחים כי המספרים ימשיכו לטפס גם השנה".