כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

חורף חם בצרפת: צפי לעלייה משמעותית בתיירות הסקי מישראל

לשכת התיירות הצרפתית בישראל (אטו פראנס) קיימה יריד ראשון מסוגו לעיתונאים וסוכני נסיעות, בשיתוף כ-15 ספקי תיירות חורף לקראת העונה שבפתח. מנכ''ל הלשכה, לורן רומני: "צופים כי עד סוף השנה כחצי מיליון ישראלים יבקרו בצרפת''

צפי לעלייה משמעותית בתיירות הסקי מישראל. צילום: ואל טורנס יח"צצפי לעלייה משמעותית בתיירות הסקי מישראל. צילום: ואל טורנס יח"צ

לשכת התיירות הצרפתית בישראל קיימה הבוקר (שלישי) במלון דן בת"א יריד ראשון מסוגו בנושא תיירות סקי והרים עבור סיטונאי נסיעות ועיתונאים.

ביריד שמטרתו, כפי שציינו בלשכה, לקדם את אתרי הסקי ופעילויות ההרים בצרפת לקראת עונת התיירות העומדת בפתח, השתתפו כ-15 ספקים מצרפת, ביניהם סוכני נסיעות, מנהלי אתרי סקי, ריזורטים, בתי מלון ונציגי נמלי תעופה.

מנכ"ל לשכת התיירות הצרפתית בישראל (אטו פראנס), לורן רומני, התייחס במעמד האירוע וסיפר ל-"פספורטניוז" על משמעות המפגש עם ספקי התיירות הבכירים מכל רחבי צרפת. "זו פעם ראשונה שאנחנו מקיימים אירוע בסדר גודל שכזה עם מספר מרשים של ספקי תיירות בתחום הסקי, טיולי הרים ואטרקציות בצרפת. הישראלים מהווים נדבך חשוב בתיירות הנכנסת בצרפת. עד סוף שנת 2017 אנחנו צופים כי יבקרו בצרפת כחצי מיליון ישראלים, עלייה של כ-15 אחוזים לעומת אשתקד. זה מספר לא מבוטל שמוכיח את האמון שהתייר הישראלי נותן בצרפת על שלל אתריה ומגוון הפעילויות והאטרקציות הרחב שהיא מציעה".

עוד הוסיף רומני וציין את חשיבות היריד עבור ענף התיירות הישראלי והצרפתי כאחד: "זהו אירוע חשוב מאוד שנועד לחזק את הקשרים התיירותיים בין ישראל לצרפת בהיבט של ענף הסקי ותיירות ההרים. אנו נחושים להמשיך ולחזק את שיתוף הפעולה עם סוכני הנסיעות ולקדם את האתרים הצרפתיים לשיאים חדשים".

ספקי התיירות הצרפתיים ימשיכו מחר (רביעי) למפגש נוסף עם סיטונאי נסיעות בחיפה, כאשר הכוונה היא להמשיך ולקיים ירידים נוספים בעתיד גם בירושלים.