כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

אביה מזרחי-מגן מנכ"לית רשת מלונות פתאל

מזרחי-מגן, אשר החלה את דרכה ברשת לפני כ-17 שנה כפקידת הזמנות לאחר שחרורה מהצבא מונתה היום להוביל את רשת המלונות. דוד פתאל: "אביה היא האדם המתאים להוביל ולהנהיג את הרשת לקראת האתגרים והיעדים השאפתניים המצפים לה"

אביה מזרחי-מגן, מנכ"לית רשת מלונות פתאל. צילום: אילן בשור עבור לקט ישראלאביה מזרחי-מגן, מנכ"לית רשת מלונות פתאל. צילום: אילן בשור עבור לקט ישראל

אביה מזרחי-מגן (40), בעלת תואר ראשון במשפטים, עושה היום (ב') היסטוריה בענף המלונאות בישראל, כאשר מתמנה למנכ"לית רשת מלונות פתאל.

מזרחי-מגן, תושבת העיר אילת, נשואה ומגדלת יחד עם בעלה 6 ילדים, החלה את דרכה ברשת לפני 17 שנים כפקידת הזמנות באילת לאחר שחרורה מהצבא, עברה הכשרה בעתודה הניהולית של הרשת ולאחר מגוון תפקידים הפכה למנכ"לית הצעירה בישראל, עת מונתה למנכ"ל "קלאב מד" אילת. בהמשך, התמנתה למנכ"ל ארמונות הרודס לתקופה בת 3 שנים, כאשר בחמש שנים האחרונות שימשה כמנכ"לית הרשת באזור אילת – כאשר תחת אחריותה ניהולם של עשרה בתי מלון בעיר.

בעקבות המינוי מסרה אביה מזרחי- מגן, מנכ"לית רשת המלונות פתאל הנכנסת: "אני מודה לדוד פתאל על האמון וההזדמנות. בטוחה שאצליח להצעיד את הרשת להצלחות נוספות בזכות האנשים הנפלאים שעובדים בה והאורחים שימשיכו להביע בנו אמון".

דוד פתאל, מייסד ויו"ר הרשת, ציין: "אני מאוד שמח על מינויה של אביה, אשר מהווה דוגמא לכל עובדי הרשת ולמאות אלפי צעירים המבקשים להתמחות בענף מרתק ומתגמל. אביה ללא ספק מוכיחה שוב כי השמיים הם הגבול. מינויה של אביה הוא ברוח ערכי החברה, של השקעה גדולה במשאב האנושי וקידומם בתוך החברה. אביה היא האדם המתאים להוביל ולהנהיג את הרשת לקראת האתגרים והיעדים השאפתניים המצפים לה. בהצלחה".