כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

AVIS מבטלת דמי ביטול עסקת השכרת רכב בחו"ל עד לסוף אוגוסט

החברה יוצאת במהלך לחופשת הפסח ולחודשי הקיץ ומבטלת את התשלום בגין ביטול עסקה של השכרת רכב בחו"ל ובלבד שהשוכר יודיע על ביטול העסקה לפני מועד לקיחת הרכב. אבישי לוי, מנכ"ל אוויס: צעד זה יטיב עם הצרכן ויחסוך לו כסף במקרה של ביטול עסקה"

חברת השכרת הרכב AVIS מבטלת לחלוטין את דמי החיוב במקרה של ביטול עסקת השכרת רכב בחו"ל עד לסוף חודש אוגוסט.
מאוויס נמסר כי מדובר במהלך שמטרתו להיטיב עם קהל הצרכנים הישראלי ולחסוך לו את העלות במקרה של ביטול עסקת השכרת רכב בחו"ל.
כמו כן, משיקה החברה שני יעדים במחירים מיוחדים (המחיר ליום השכרה): מקסיקו, החל מ- 93 דולר ליום וקוסטה ריקה, החל מ-77 דולר ליום.

עופרה חדד, מנהלת מחלקת השכרות רכב חו"ל בחברה, מסרה כי יעדים אלו מצטרפים למגוון יעדים ומחירים מיוחדים אותם כבר מציעה החברה וביניהם:  גרמניה, החל מ-31 אירו, ארה"ב (קליפורניה), החל – 33$ ליום, צרפת החל מ-39 אירו ליום וספרד, החל מ-32 אירו ליום.

אבישי לוי, מנכ"ל חברת אוויס מסר: "משפחות ישראליות רבות מנצלות את חופשת הפסח וחודשי הקיץ לחופשה משפחתית הכוללת השכרת רכב לטיולים. אין לי ספק כי צעד זה יטיב עם הצרכן ויחסוך לו כסף במקרה של ביטול עסקה. כל שעל הלקוח לעשות הוא להודיע על ביטול ההזמנה לפני מועד לקיחת הרכב. לוי הוסיף כי: "כחברה שמתקדמת כל העת ובוחנת יעדים חדשים ומבוקשים בקרב הנוסע הישראלי, אנו עדים לביקוש הולך וגדל להשכרת רכבים ביעדים אקזוטיים שמתויירים כיום יותר ויותר ע"י משפחות ושכבות גיל מבוגרות יותר".

אוויס במבצע לקוסטה ריקה -החל מ-77 דולר ליום. צילום 123rf