כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

ספונטנים? מונה טורס מציגה עבורכם: "יום חמישי הגדול"

מיזם חדש לחברת התיירות שתציע כל יום חמישי טיסות וחבילות נופש במחירים אטרקטיביים. צבי אשר: "מוצר משלים ללקוחות 'מונה טורס' ולצרכנים הספונטניים שפחות מתמקדים ביעד ספציפי"

יום חמישי הגדול במונה טורס

מיזם חדש לסיטונאית התיירות מונה טורס.

חברת התיירות השיקה אתמול מיזם חדש, שלדברי הנהלת החברה נוצר "בשל העובדה כי זיהתה שהקהל הישראלי נוהג יותר ויותר להמתין לדילים של הרגע האחרון" וגם בשל התרחבותה של החברה, המציגה היום מגוון נרחב של חבילות וטיסות ליעדים שונים בכל העולם.

בכל יום חמישי תציע החברה למכירה את מבחר יעדים במחירים אטרקטיביים, שיכללו טיסות במחיר של עד 200 דולר וחבילות נופש ליעדים בולטים במחיר של החל מ-350 דולר. 

כל המוצרים יעלו לרכישה באתר של החברה וכן באפליקציה.

בין היעדים הבולטים שהציעה החברה השבוע, טיסות: ללרנקה, כרתים, ברלין ורודוס. חבילות: כרתים, לרנקה, זקינטוס, באטומי רודוס וברלין.

צבי אשר, מנהל השיווק של 'מונה טורס' סיפר לפספורטניוז״אנו שמחים להשיק את ״יום חמישי הגדול״ כמוצר משלים ללקוחות 'מונה טורס' וכן לצרכנים הספונטניים שמעוניינים בחופשה ופחות מתמקדים ביעד ספציפי. יום חמישי הגדול בא לתת מענה נוסף לדילים ולטיסות הכי חמות במחירים מוזלים. בכל יום חמישי אנו נחדש את מלאי ההצעות שכולן כמובן יוכלו להירכש עד גמר המלאי״.

צבי אשר, מנהל השיווק של מונה טורס

צבי אשר, מנהל השיווק של מונה טורס: "מענה ללקוחות הסופנטנים"