כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

קוריאן אייר מציגה: לפנק, לפנק

חברת התעופה הקוריאנית מציעה הטבה, הכוללת כניסה חופשית לטרקלין העסקים בנמל התעופה בסיאול, עבור נוסעים הטסים עימה ליעדי המשך באסיה, אוסטרליה וניו זילנד. ההטבה תקפה לכל הזמנה בישראל דרך סוכן נסיעות או נציגות החברה הרשמית

קוריאן אייר. צילום: יח"צקוריאן אייר. צילום: יח"צ

חברת התעופה הקוריאנית "קוריאן אייר" מפנקת את קהל לקוחותיה.

במסגרת שירות מיוחד, אותו מציעה החברה לנוסעים במטרה לעודד אותם לטוס עימה ליעדי ההמשך ברחבי הגלובוס, אלו יזכו מעתה ועד להודעה חדשה, לכניסה חינמית לטרקלין העסקים היוקרתי של שדה התעופה בסיאול, בירת קוריאה.

שדה התעופה INCHEON בסיאול הוא שדה התעופה הבינלאומי הראשי של דרום קוריאה ובו עוברים מדי יום עשרות אלפי בני אדם. חברת התעופה "קוריאן אייר" משתמשת בשדה כ-HUB הראשי שלה, וממנו היא מבצעת את הרוב המוחלט של טיסות ההמשך שלה, הכוללים בין היתר עשרות יעדים ביפן, סין, דרום מזרח אסיה, אוסטרליה וניו זילנד.

טרקלין העסקים (Sky Hub Lounge) מנוהל על ידי שדה התעופה ומציע ללקוחותיו שתייה חמה, קרה וחריפה, אוכל חם, מושבים נוחים וכן גישה חופשית לאינטרנט. מחוץ לטרקלין ניצבת לנוחיות אורחיו גם מקלחות הפתוחות לכל נוסעי השדה.

בחברת "טורבו תיירות ותעופה" המשמשת כ-GSA של קוריאן אייר בישראל, מציינים כי ההטבה תינתן עבור כל הזמנה חדשה אשר נרכשה דרך סוכן נסיעות בישראל או דרך נציגות החברה בישראל בלבד. ההטבה עצמה תקפה עד גמר המלאי.