כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

קוונטאס ואל על חגגו את הסכם הקוד שייר-מי הגיע לברך?

כ-150 אורחים הגיעו אתמול לבית שגריר אוסטרליה לערב גאלה לציון הסכם הקוד שייר בין אל על לקוונטאס. בין המשתתפים מרקוס סוונסון המנהל האיזורי של חברת התעופה האוסטרלית לאירופה והמזה"ת ומנכ"ל א על דוד מימון. מי עוד הגיע לברך?

אירוע השקת הסכם טיסות הקוד שייר בין אל על לקוואנטס , נערך בבית השגריר אוסטרלי הנכנס, כריס קאנה (Chris Canna), בהרצליה פיתוח, שבעת נאומו בערב הגאלה סיפר על היחסים המצויינים בין אוסטרליה וישראל , והגידול בתנועת הנוסעים בין שתי המדינות .

בין המוזמנים נכחו בטקס מנכ״ל אל על דוד מימון , המנהל האיזורי של קוואנטס באירופה והמזה"ת מרכוס סוונסון, ומנהלת מכירות איזורית של קוואנטאס  פרוויס לאדה (Ladha Parviz), גדעון טהלר מנכ״ל ובעלים של טל תעופה המייצגת את קוואנטס בישראל , חני סובול מנכ"לית התאחדות סוכני הנסיעות, קובי זוסמן מנכ'ל  יאט'א, ניסים סגיס סמנכ"ל טל תעופה ובכירים נוספים מאל על  ומענף התיירות .
ההסכם שיכנס לתוקפו ב 12/9 יאפשר לנוסעי שתי חברות התעופה לטוס מישראל דרך בנגקוק, הונג קונג ויוהנסבורג עם המשכים ליעדים באוסטרליה עם מספר טיסה של אותה חברת התעופה לאורך כל הדרך .
כניסתו של מטוס הדרימליינר של אל על בקו להונג קונג יאפשר לנוסעי שתי החברות להנות משרות במחלקת הפרימיום אקונומי מת״א ועד ליעדים סופיים באוסטרליה , עוד נמסר כי נוסעים מתמידים של שתי חברות התעופה יהנו מצבירת מילים משותפת .
במהלך הערב נשאו דברים השגריר האוסטרלי שברך על ההסכם ושיתוף הפעולה בין חברות התעופה ודוד מימון שהעניק למנהל האיזורי של קוונטאס ולשגריר דגם של מטוס הדרימליינר החדש שמצטרף בימים אלו לצי מטוסי אל על, סוונסון מציד לא נשאר חייב והעניק דגם של מטוס של חברת התעופה האוסטרלית לשגריר האוסטרלי.
תמונות: גיל דור.