כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

הרץ מציגה שירות חדש: הבחירה האולטימטיבית

החברה משיקה שירות, המאפשר ללקוחות לבחור את המכונית הספציפית הנראית להם בקטגוריה שהזמינו ממאגר הרכבים של תחנת ההשכרה. יפעל בבוסטון, שיקגו, אוסטין, סאן דיאגו וסיאטל, ובמשך השנה ב-30 נמלי תעופה בארה"ב

.

כידוע, חברות השכרת הרכב אינן מתחייבות לספק ללקוחות דגם רכב ספציפי, אלא רכב בקטגוריה מסוימת מתוך המאגר הזמין של תחנת ההשכרה.

והנה חברת השכרת הרכב הבינלאומית, הרץ, הגתה ומשיקה שירות חדש תחת הכותרת 'הבחירה האולטימטיבית', המאפשר ללקוחות לבחור את המכונית הספציפית הנראית להם בקטגוריה שהזמינו מתוך מאגר הרכבים של תחנת ההשכרה.

יתר על כן, בתחנת ההשכרה יוכלו השוכרים אף לשנות את הזמנתם ולבחור רכב הנראה להם מקטגוריה גבוהה יותר מזו שהזמינו מראש, תמורת תוספת תשלום, כמובן. כל מאגר הרכב הזמין בתחנת ההשכרה יעמוד לבחירת השוכרים חברי תוכנית הנאמנות של החברה.

לדברי הנהלת הרץ, שהחליטה להשיק את השירות החדש: "81 אחוז משוכרי הרכב מציינים, כי האפשרות לבחור את דגם הרכב הספציפי הנראה להם ישפיע על החלטתם לשכור רכב מחברה זו או אחרת".

שירות 'הבחירה האולטימטיבית' הוא חלק מהתוכנית הכוללת של הרץ, שמטרתה להפוך את חוויית השכרת הרכב לאישית יותר. השירות, המאפשר ללקוח לבחור בקלות ובנוחות את הרכב המסוים הנראה לו, משרת את המטרה.

"אנו יודעים שאנשים מעדיפים בחירה וגמישות, ואנחנו שואפים להפוך את השכרת הרכב של הרץ לחוויה הטובה ביותר בענף", אומר אלכס מארן, סגן הנשיא של הרץ העולמית. "הבחירה האולטימטיבית מעניקה ללקוחותינו את האפשרות לבחור בדיוק את הרכב שהם רוצים – החברה, הדגם, הצבע והמאפיינים המתאימים להם".

השירות החדש יוצא לדרך במספר נמלי תעופה בארצות הברית, ביניהם: בוסטון, שיקגו, אוסטין, סאן דיאגו וסיאטל, ובמשך השנה יופעל ב-30 נמלי תעופה בארצות הברית, ומאוחר יותר עשוי להתרחב גם לתחנות השכרה של הרץ ברחבי העולם.