כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

סובלים מנדודי שינה? איזי ג'ט מציעה פתרון עבורכם

חברת התעופה משיקה אלבום של צלילי מנועי סילון המסייעים לדברי מומחיה להירדמות. האלבום שהוקלט בגובה 39,000 רגל על טהרת הצלילים ה'מרגיעים' של מנועי הסילון. לדעת מומחים, 'רעש לבן' יכול לחסום הפרעות הפוגעות בשינה

שראל למנצ'סטר. צילום: יח"צ איירבוס צילום: יח"צ איירבוס

איזי ג'ט, הכריזה על "נתיב תעופה חדש" – לארץ החלומות, עם יציאתו של 'צלילי סילון', סינגל ואלבום על טהרת צליליהם של רעשי המנועים.
מועצת השינה בבריטניה מגלה כי כ-22 אחוזים מאזרחי הממלכה אינם ישנים שינה טובה בלילה, אבל לדעת מומחים, האזנה לרעש לבן יכולה לסייע להשרות שינה.  הסינגל והאלבום ובו גרסאות ארוכות יותר של הקטעים, הוקלט בגובה 39,000 רגל בדרך משדה התעופה של גאטוויק לניס שבצרפת בהם ניתן להאזין להרמוניות של זוג מנועי סילון מסוג CFM56.

הוצאת האלבום נעשתה בהשראת מחקר המאשר כי רעש לבן יכול להשרות שינה. מחקרים שפורסמו לאחרונה מסבירים כי רעש לבן מסייע למוח לחסום הפרעות שינה על ידי מיסוך רעשי רקע וצלילים חזקים ומתפרצים כגון תנועת כלי רכב, נחירות ונביחות כלבים.

הקלטות של רעש לבן משמשות להרגעת תינוקות, לסיוע בזמן לימודים ואף להתגבר על חסם יצירתי בקרב העוסקים בכתיבה.

ד"ר סנדרה וויטלי,  מומחית תחום השינה, ששימשה כיועצת הפקה לפרויקט, אומרת כי "הצליל הרך, הרפטטיבי והאווירתי, של הרעש הלבן יכול למסך צלילים אחרים, להרגיע את המוח בעדינות ולעודד שינה. ישנן עדויות מוצקות לכך כי הוא מסוגל גם לרכך רעשים מתפרצים שעלולים להפריע לתהליך ההרדמות. הרטט בתדרים נמוכים של מנוע סילון רב עוצמה הוא אידאלי לכך. איזי ג'ט לכדה את הצלילים האידאלים לאלבום".

טינה מילטון, ראש צוות המטוס באיזי ג'ט: "מאז הכנסתם לשירות של מטוסי ה-NEO, עם תא הנוסעים השקט יותר, יצרנו סביבה יותר נינוחה עבור הלקוחות שלנו. חשבנו לחלוק את החוויה הזו ולסייע ללקוחות שלנו לישון שנת לילה טובה בביתם, בעוד הם מסייעים לגייס כסף עבור ארגון צדקה העוסק בתחום שינת ילדים –  The Children’s Sleep Charity.

הסינגל להורדה יעלה כ-0.79 פאונד (בסביבות 3.7 שקלים) והאלבום להורדה יעלה כ-7.99 פאונד (כ-37 שקלים),  דרך אייטיונז, אמאזון וחנות היישומים של גוגל – כאשר כל ההכנסות קודש לארגון צדקה העוסק בתחום שינת ילדים.

לצפיה בקדימון הווידאו החדש של איזי ג'ט הקליקו כאן.