כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

ישראייר משיקה קו לבאקו

הקו לבירת אזרבייג'ן יחל לפעול ב-2 באוקטובר. לדברי ישראייר: "העיר משדרת יוקרה מטורפת עם לוק של דובאי ואווירה של פריז, כשהבולט בה כבר בנחיתה בשדה התעופה הוא הניקיון, לצד הפאר והיוקרה שמשדרים הרחובות"

באקו משדרת יוקרה מטורפת עם לוק של דובאי ואווירה של פריז. צילום: יח"צבאקו משדרת יוקרה מטורפת עם לוק של דובאי ואווירה של פריז. צילום: יח"צ

ישראייר משיקה קו טיסות חדש לבאקו במסגרת לוח טיסותיה לקראת סוכות. טיסת הבכורה תמריא ב-2 באוקטובר ומחיר כרטיס טיסה יעלה החל מ-389 דולר לאדם כולל מיסים והיטלים וחבילה של טיסה מלון בדרגת 5* תעלה החל מ- 499 דולר לאדם כולל מיסים והיטלים.

גיל סתיו סמנכ"ל השיווק והמכירות של ישראייר מסר: "אנו מזהים כבר עכשיו ביקושים לתקופת החגים ליעדים חדשים פוטנציאל צמיחה. מצאנו כי קיימת דרישה בקרב לקוחותינו לבאקו בירת אזרבייג'ן. זהו יעד אטרקטיבי לחופשה וטיולים מאורגנים. חבילות הנופש לבאקו כוללות בתי מלון בדרגות 4 ו-5 כוכבים ומחירי ההשקה ממש נמוכים. ניתן גם לצאת לטיול מאורגן של נתור במחירים החל מ-749 דולר לאדם. המגמה שלנו להמשיך להגדיל ולהרחיב את היעדים אליהם אנו נשווק את חבילות הנופש המשתלמות ביותר".

באקו, בירת אזרבייג'ן, שהוכרה כאתר מורשת עולמי של אונסק”ו, שוכנת על חוף הים הכספי במרחק של כ-3 שעות טיסה מישראל. העיר עברה מהפך בעשור האחרון בזכות כמויות נפט גדולות, שהפכו אותה לאחת המדינות העשירות בעולם.

באקו היא יעד תיירותי עבור אלו המחפשים מקום בו עבר, הווה ועתיד ולדברי ישראייר "העיר משדרת יוקרה מטורפת עם לוק של דובאי ואווירה של פריז, כשהבולט בה כבר בנחיתה בשדה התעופה הוא הניקיון, לצד הפאר והיוקרה שמשדרים הרחובות, גורדי שחקים המוארים בלילה בשלל צבעים ותמונות מתחלפות, כבישים רחבים, מכוניות פאר ואוכל מצוין. בתי מלון מפנקים, חיי לילה תוססים ושפע של אטרקציות תיירותיות ולצד פארק מים ענק הממוקם על חוף הים ומציע לכל המשפחה שלל פעילויות ספורטיביות".