כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

בשעה טובה: ישרוטל השיקה את מלון PUBLICA

רשת המלונות השיקה את המלון ה- 19 שלה באירוע בו נטלו חלק שר התיירות וראש עיריית הרצליה. מלון PUBLICA בהרצליה פיתוח הינו חלק ממותג Autograph Collection של רשת Marriott. מי הגיע לברך?

מלון PUBLICA. צילום: אלירן אביטל

רשת ישרוטל השיקה את מלון PUBLICA בהרצליה.

באירוע חגיגי של קביעת מזוזה, במעמד שר התיירות ח"כ יריב לוין, ראש העיר הרצליה משה פדלון, הרב אברהם דוב חרל"פ, מנכ"ל רשת ישרוטל ליאור רביב, היזם והבעלים ראובן אלה וכן בכירים נוספים ברשת ובענף התיירות בישראל.

מלון PUBLICA מצטרף ל-18 בתי המלון של הרשת הפרוסים ברחבי הארץ, חודש לאחר השקת מלון אוריינט ירושלים, ובכך מגדיל את פריסת בתי המלון של הרשת ברחבי הארץ, החל; מאילת, ים המלח, מצפה רמון, ירושלים ומבואות העיר, תל אביב, הרצליה, הכרמל ועד הגליל העליון.

שר התיירות, יריב לוין, פתח את טקס קביעת המזוזה ואמר: "אני שמח לחנוך את מלון PUBLICA של רשת ישרוטל שהינו חלק מהמותג היוקרתי, ״אוטוגרף קולקשיין״ מבית רשת המלונות ״מריוט״. מלון PUBLICA הוא חלק חשוב מתנופת היזמות המלונאית שמקדם משרד התיירות. פתיחת המלון בימים אלה של שיא בכניסות תיירים ולינות בבתי המלון תיתן מענה נוסף וייחודי לתיירים הרבים הפוקדים את ישראל".

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, ברך על פתיחת המלון וציין כי: "המלונאות הוא מנוע צמיחה חשוב וחיוני לכלכלת המדינה בכלל, ולנו, ערי החוף בפרט. יותר מכך, המלונאות היא "הַפַּנִים" של המדינה, עבור התייר שמגיע לישראל. לנו בהרצליה יש לא רק את החופים היפים בארץ, אלא גם מרינה שוקקת ושפע של פעילויות עסקיות בהיי-טק, במסחר ועוד, והתוצאות מעודדות ביותר. התיירות בעיר פורחת והביקוש לעוד בתי מלון רק עולים".

היזם והבעלים, מר ראובן אלה, סיים והוסיף: "בתחילת הדרך רציתי להקים מלון עסקים בלב אזור ההיי-טק של ישראל בהרצליה. תוך כדי תנועה ובנייה, הבנתי יותר את הדור הצעיר שמאכלס את חברות ההייטק ועל האורחים שמגיעים לעבוד עימם. מכאן, נולד הרעיון לייצר את מלון PUBLICA מלון שיצור נקודת מפגש בין אורחי המלון לבין הקהל הצעיר, המקומי ש-PUBLICA יהיה מעיין בית שני עבורו. חברת ישרוטל ורשת מריוט שנבחרו יחדיו לנהל את המלון הן הטובות בארץ ובעולם וביחד עימן נוכל להגשים את החלום שהוא PUBLICA".

בישרוטל מדגישים כי המלון החדש יציג קונספט חדשני הפורץ את הגבולות המסורתיים המתקיימים בדרך כלל בין אורחי המלון לאנשי העסקים ותושבי האזור ויאפשר אינטראקציה עסקית ותקשורת בין אישית.

אורחי המלון ייהנו ממגוון שירותים, ביניהם: בר ובריכה על גג המלון, חלל עבודה משותף ומועדון ספורט ואגרוף. כמו כן ייפתחו במתחם המלון מסעדת Greco היוונית וגלידרייה.

כחלק מההסכם, ישווק המלון הן על ידי רשת ישרוטל, והן כחלק ממותג Autograph Collection של רשת Marriott המאגד מעל ל-100 מלונות ייחודיים ברחבי העולם. בנוסף, אורחי המלון ייהנו מהנחות וצבירת נקודות ברשת Marriott או ברשת ישרוטל.

Autograph Collection Marriott הינו מותג מלונות יוקרה בינלאומי שבבעלות רשת Marriott, המחזיקה בלמעלה מ-30 מותגים שונים. המלונות תחת מותג זה הם בבעלות עצמאית, מופעלים תחת שם הרשת המקומית, אך עומדים כאמור בסטנדרטים ובתו האיכות של רשת Marriott. זהו המלון הראשון בישראל של המותג.

צילומים: אלירן אביטל

ראש עיריית הרצליה משה פדלון ויריב לוין

 

 

 

 

 

מימין לשמאל: ראובן אלה, יריב לוין וליאור רביב

מימין: אלי זיו מנכ"ל התאחדות המלונות בת"א ואמיר הלוי מנכ"ל משרד התיירות