כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

אומרת שלום: בן הגיא עוזבת את מלון פסטורל כפר בלום

מנהלת השיווק והמכירות של המלון ב-12 השנים האחרונות הודיעה כי החליטה לסיים את תפקידה ולצאת לגמלאות. ''חותמת תקופה מעניינת ומאתגרת''. טרם נמצא מחליף

מלון כפר בלום

שינוי בשדרת הניהול של מלון פסטורל כפר בלום.

דווקא בשיא עונת הקיץ ועל רקע תקופה עמוסה בעשייה עבור המלון הצפוני שבגליל העליון, הודיעה בימים האחרונים מנהלת השיווק והמכירות הוותיקה, עופרה בן הגיא, כי החליטה לסיים את תפקידה ולפרוש לגמלאות. גורמים המקורבים להנהלת המלון מסרו ל"פספורטניוז" כי לעת עתה טרם נמצא מחליף עבורה.

בן הגיא, הסבירה את ההחלטה ברצון להקדיש מזמנה למשפחתה ולביתה, ומסיימת 12 שנים סה"כ בתפקיד. היא חתומה על הובלת המגמה האסטרטגית במלון להחלפת קהלי מטרה וכן להתפתחות המותג התרבותי-מוסיקלי שלו.

בהודעת הפרידה שלה מהמלון כתבה בן הגיא: "אחרי יותר מעשור אני מסיימת את עבודתי כמנהלת השיווק והמכירות של מלון פסטורל. אני עושה זאת באהבה ובהערכה גדולה. בכך אני חותמת תקופה מעניינת ומאתגרת, בה גם הלקוחות וגם צוות העובדים וההנהלה הפכו לחבריי הקרובים ורעיי למסע. אני מאחלת למלון ולצוות, ממנו אינני נפרדת, המשך הצלחה ושגשוג".

מנכ"ל מלון פסטורל כפר בלום, דובי בנארי, סיכם את תקופתה של בן הגיא במלון ואמר: "זכינו ב- 12 שנים של עבודה משותפת ונפלאה יחד עם עופרה, תקופה מלאה באתגרים, בעשייה ובהצלחות. עפרה היא מעמודי התווך של מלון פסטורל ואישה מיוחדת שאני אוהב, מעריך ומוקיר. עשייתה המבורכת תרמה רבות להצלחת המלון, וזאת לצד אישיותה הייחודית השפיעה על הסובבים אותה הן במלון והן מחוצה לו".