כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

סירקיס: "זהו יום חג לישראייר"

מנכ"ל קבוצת ישראייר לא הצליח להסתיר היום את התרגשותו מהנתונים של ישראייר בחודש אוגוסט בנתב"ג כפי שפורסמו על ידי רשות שדות התעופה ואמר לפספורטניוז: "יום חג לישראייר שלראשונה בתולדותיה חצתה את רף חמשת האחוזים מהתנועה בנתב"ג"

ישראייר: מיזם חדש המנגיש שירותי תיירות ייעודיים. צילום: מוני שפירצילום: מוני שפיר

ישראייר רושמת ציון דרך חשוב בתולדות החברה.

על פי נתוני רשות שדות התעופה על תנועת הנוסעים בטיסות בינלאומיות בחודש אוגוסט בנתב"ג, עולה כי ישראייר שהציגה בחודש האחרון גידול של מעל 24 אחוזים בהשוואה לאשתקד עם מעל 129 אלף נוסעים, חצתה לראשונה בתולדותיה את רף חמשת האחוזים מהתנועה הכללית בנתב"ג בו הטיסה 5.17% מכלל הנוסעים בנתב"ג.

אורי סירקיס, מנכ"ל ישראייר בשש השנים האחרונות, מי שמוביל את חברת התעופה להישגים חסרי תקדים לאחר שנים רבות של דשדוש, ולמיזוג שבדרך עם סאן דור, התקשה להסתיר את שביעות רצונו מתוצאות החברה בחודש האחרון ומסר הערב (רביעי) לפספורטניוז: "זהו יום חג לישראייר שלראשונה עוברת את רף חמשת האחוזים מכלל הפעילות של חברות התעופה בטיסות הבינלאומיות בנתב"ג". סירקיס הוסיף: "הגידול בנתח השוק של ישראייר בחודש אוגוסט הוא עקבי ומתקיים זו השנה השישית ברציפות ומבטא את אמון הסוכנים ולקוחות הקצה במוצר התיירותי של ישראייר. הגידול השנה היה מאתגר במיוחד והוא הושג הודות לעבודת תכנון מדוקדקת תפעול ברמה גבוהה ביותר בנתב"ג ומכירות מוקדמות שאפשרו לנו להגדיל את ניצולת המטוסים ולהפעיל לראשונה 6 מטוסים צרי גוף במקביל". סירקיס סיכם: אנו מביטים על חודש אוגוסט בסיפוק גם בניתוח המחיר הממוצע לנוסע ורמת הרווחיות ומאמינים שעל אף עליית מחירי הדלק ושחיקת שערו היציג של הדולר מול השקל נציג אוגוסט טוב יותר בכל המדדים. תוצאות חודש אוגוסט והגידול בתנועת הנוסעים בישראיר נותנים לנו רוח גבית באשר לתכנון הפעילות שלנו בשנה הבאה בה אנו מתכננים להצטייד בעוד שני מטוסים צרי גוף".