כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

SSP GroUp – אין. קפה ג'ו – אואט

חברת הסעדה בריטית היא הזוכה במכרז רשות שדות התעופה להפעלת שני בתי קפה בטרמינל 3. שני בתי הקפה החלביים שתפעיל, יהיו האחד בכניסה למתחם הדיוטי פרי בטרמינל 3 והשני בזרוע D. כמה נשלם על כוס קפה, בקבוק מים מינרלים וקרואסון?

לא עוד 15 שקל לכוס קפה בנתב"ג? צילום ספיר פרץ זילברמן

חברת ההסעדה הבריטית SSP GroUp PLC  היא הזוכה במכרז רשות שדות התעופה (רש"ת) להפעלת שני בתי קפה בטרמינל 3. החברה, המפעילה למעלה מ-100 בתי קפה בנמלי תעופה מובילים בעולם, בהם: היתרו, שארל דה גול, פרנקפורט, אמסטרדם, ציריך, הלסינקי וסידני וכן למעלה מ-2,000 נקודות הסעדה בכ-32 מדינות, זכתה במכרז  "מחיר מטרה" של רש"ת לאחר שהציגה הנחה של 22% לצרכן על סל המוצרים הבסיסי שקבעה רש"ת במכרז.

מה זה אומר בפועל? שנשלם עבור כוס קפה אספרסו  6.25 שקל, בקבוק מים – 6.25  שקל, קפוצ'ינו  – 7.80 שקל ועבור קרואסון חמאה נשלם 7.80 שקל.  

שני בתי הקפה החלביים שהחברה תפעיל, האחד בכניסה למתחם הדיוטי פרי בטרמינל 3 והשני בזרוע D.

עוד נמסר מרש"ת כי החברה תשקיע  בשדרוג  בתי הקפה בהשקעה כוללת של למעלה מ 2.5  מיליון שקל. החברה תיכנס לפעילות בנמל בתחילת חודש נובמבר השנה, ואילו רשת קפה ג'ו שפעלה עד כה בנמל, תסיים את פעילותה בסוף חודש אוקטובר.

על פי נתוני רש"ת, תנועת הנוסעים בנתב"ג צפויה לעבור השנה את רף ה-18 מיליון נוסעים בשנה. בהתאם, כך נמסר, רש"ת מרחיבה את מגוון  המסעדות ובתי הקפה לשירות הנוסעים ומקבלי הפנים הן בטרמינל 3 והן בטרמינל 1 אשר נפתח לנוסעי טיסות הלואו קוסט.