כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

UNDER ARMOUR מתרחב ופותח חנות שנייה בתל אביב

הסניף החדש של מותג בגדי הספורט האמריקני בקניון TLV הוא חלק מתוכנית התרחבות כוללת של הרשת בישראל, שמתכננת לפתוח 15 חנויות בפריסה ארצית עד שנת 2020 בהשקעה של כ- 30 מיליון שקלים

מותג בגדי הספורט UNDER ARMOUR מתרחב בישראל. הרשת פתחה חנות קונספט בקניון TLV בתל אביב על שטח של כ-300 מ"ר, בהשקעה של כ- 2.5 מיליון שקלים. זו החנות השנייה של המותג בישראל אחרי החנות בנמל תל אביב, שנפתחה לפני פחות משנה.

רוני גינזבורג, מנהלת השיווק של UNDER ARMOUR בישראל, הודיעה שהסניף החדש הוא חלק מתוכנית התרחבות כוללת של הרשת בישראל. לדבריה, עד סוף השנה ייפתחו שתי חנויות קונספט נוספות ברחבי הארץ, ועד 2020 צפויות להיפתח בסך הכל 15 חנויות קונספט בהשקעה כוללת של כ- 30 מיליון שקלים.

החנות בקניון גינדי TLV, כמו זו בנמל, מעוצבת בדיוק כמו כל חנויות הדגל של המותג בעולם ומציגה על קיר שלם את תצוגת נעלי הספורט הייחודיות של המותג, לצד קולקציות ביגוד לגברים נשים וילדים.

גינזבורג הסבירה שפתיחת החנויות בישראל היא חלק מאסטרטגיית התרחבות המותג בעולם. והצמיחה המהירה של הרשת בישראל נובעת מכך שלמותג קהל לקוחות הולך וגדל כחלק מתרבות הספורט שמתפתחת בארץ.

הרשת האמריקנית משקיעה בפיתוח פתרונות חדשניים ואופטימליים לספורטאים ומתאמנים.

החידוש האחרון מבית היוצר של UNDER ARMOUR היא טכנולוגית המותג THREADBONE המאופיינת בחשיבה עד רמת סיב הבד.

טכנולוגיית THREADBONE כוללת סוגי בדים חדשים, המיוצרים בלעדית עבור קולקציית חולצות וגופיות לנשים ולגברים במגוון דגמים וצבעים בהם:
SIRO – דגש על בד זורם ומאוד נעים לגוף, מגע של כותנה עם נידוף זיעה מהיר כמו פוליאסטר.
SEAMLESS – בד בעל גמישות יוצאת-דופן, ללא תפרים, המאפשר תנועה ללא הגבלה וללא חיכוך.
MICROTHREAD – בד קל, נמתח, ללא ליקרה, סיב הבד בצורת סליל מאפשר לבד לנשום ולהתייבש במהירות ומעניק לבד תחושת גמישות ללא צורך בשימוש בחומרים אלסטיים. הבד מכיל 100% פוליאסטר משולב עם סיבי בד MICROTHREAD המעניק נוחות מקסימלית ותחושה נעימה של משי בשילוב כותנה.

בחנויות הרשת אפשר למצוא בגדי ספורט ואימון, נעלי ריצה והליכה לנשים ולגברים, תיקים ואביזרי ספורט ואופנה.