כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

חדשנות באוויר: וירג'ין אטלנטיק מציעה אינטרנט מהיר בכל צי מטוסיה

חברת התעופה הבריטית תהיה החברה האירופאית הראשונה שתספק שירותי WiFi בכל מטוסיה מסוג בואינג 747 ו- 787 ואיירבוס A-330 ו- A-340. מארק אנדרסון, סגן נשיא, וירג'ין אטלנטיק: "חדשנות תמיד הייתה בדמנו"

וירג'ין אטלנטיק. צילום 123rf

ענקית התעופה, וירג'ין אטלנטיק, שבבעלותו של ריצ'ארד ברנסון תהיה החברה האירופאית הראשונה שתספק WiFi בכל צי מטוסיה על ידי שילוב טכנולוגי בין ספקיות האינטרנט האלחוטי, חברת פנסוניק וחברת גוגו.

כל מטוסי החברה, מסוג בואינג 747, 787,ואיירבוס- A-330 ו- A-340 צוידו מעתה בשירות החדש וזאת בשילוב עם שותפתה דלתא, שני המפעילים מציעים כעת עד 39 טיסות טרנסאטלנטיות מחוברות wifi בכל יום.

וירג'ין מציעה חבילה של 4.99 ליש"ט, המספקת לנוסעים גישה לאינטרנט של שעה אחת (או 40MB של נתונים על מטוס B787), או אפשרות מקסימלית של Wi-Fi, המציעה גלישה לכל אורך הטיסה (או 150MB של נתונים על שירותי Dreamliner).

על טיסות המופעלות על ידי A330, A340 ו B747  הנוסעים יכולים גם לבחור בשירות העברת הודעות במחיר  2.99 £, המאפשר העברת הודעות לאורך כל הטיסה.

בחברת התעופה מציינים כי, 42% מציבור הטסים עימה בוחרים את החבילה המקסימלית, כשהפופולריים ביותר הם בקו הית'רו- ניו יורק (JFK), סן פרנסיסקו  ואטלנטה.

מארק אנדרסון, סגן נשיא, וירג'ין אטלנטיק מסר: "חדשנות תמיד הייתה בדמנו, עבדנו בשיתוף פעולה הדוק עם ספקי WiFi כדי לפתח את החיבור המהיר והאמין ביותר ברחבי האוקיינוס ​​האטלנטי, ואנחנו החברה הראשונה שמציעה  wifi בין בריטניה לאיים הקריביים, סין ואפריקה".