כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

Wizz Air מרחיבה פעילות בישראל

חברת הלואו קוסט ההונגרית תשיק בחורף הקרוב 4 קווים חדשים מנמל התעופה עובדה (אילת) ליעדים שונים באירופה. שר התיירות: "הוכחה שנוהל אילת, אותו יזמנו לעידוד התיירות לעיר, מניב תוצאות"

וויז אייר: 22 קווים לישראל. צילום: יח"צוויז אייר צילום: יח"צ

חברת Wizz Air מרחיבה את פעילותה בקווים לישראל.

חברת הלואו קוסט ההונגרית הודיעה היום (רביעי) על השקת 4 קווי לואו-קוסט חדשים, המצטרפים ל-18 הקווים שהחברה כבר מפעילה לנמלי התעופה של ישראל.

הקווים החדשים בין נמל התעופה עובדה (אילת) וריגה, קטוביץ', פראג ובוקרשט, בשיתוף משרד התיירות, יחלו לפעול במסגרת לוח טיסות החורף (2017-18), החל מ-29/10/2017.

מחברת Wizz Air נמסר בתגובה : "אנו נרגשים להכריז כי החברה תשיק 4 קווים חדשים לחורף* הקרוב אילת (עובדה) – ריגה, אילת (עובדה) – קטוביץ', אילת (עובדה) – פראג ואילת (עובדה) – בוקרשט. עם עלייה של יותר מ- 70% בכמות המושבים שנמכרו ב-2017 על פני 22 הקווים מישראל ואליה, אנו ממשיכים לעודד את תעשיית התיירות, כמו גם את הקשרים העסקיים בין המדינות".

Wizz Air הוסיפה השנה 12 קווים לישראל ל-9 מדינות ברחבי אירופה ותציע למעלה מ-800,000 מושבים עד סוף השנה. .

שר התיירות יריב לוין: "אני שמח ששיתוף הפעולה בינה לבין משרד התיירות עולה מדרגה נוספת. זוהי הבעת אמון גדולה במוצר התיירותי הישראלי והוכחה שנוהל אילת, אותו יזמנו לעידוד התיירות לעיר, מניב תוצאות". לוין הוסיף: "ענף התיירות עובר בימים אלה מהפכה גדולה והרחבת פעילות וויז-אייר היא הוכחה נוספת לשיפור הניכר באטרקטיביות של ישראל כיעד תיירותי. פתיחת הקווים תביא לגידול נוסף בתיירות הנכנסת לישראל ותצטרף למאמץ השיווקי יוצא הדופן שאנו עושים, מאמץ שכבר הביא לגידול של כ-25% בתיירות הנכנסת לישראל השנה".