אומר שלום: קופילוביץ' פורש לגמלאות

אחרי 47 שנים במגוון תפקידי ניהול בענף הנסיעות, יו"ר חברת הטכנולוגיה התיירותית, טרוולפורט, יוצא לדרך חדשה. "זה הזמן לומר שלום". קופילוביץ צפוי להמשיך לפעול בענף הנסיעות והתיירות

יעקב קופילביץ

 

יעקב קופילוביץ', איש התיירות והטכנולוגיה הוותיק, פורש בסוף החודש מתפקידו כיו"ר חברת הטכנולוגיה וההפצה האלקטרונית, טרוולפורט.

קופילוביץ' החל את דרכו בענף הנסיעות בשנת 1972 בחברת התעופה האמריקנית TWA, בה עבד כ-20 שנה ומילא תפקיד של מנהל צוות ומערכות מחשוב.

בשנת 1992 החל את דרכו בחברת וורלדספאן, שהפכה מאוחר יותר לטרוולפורט, ובמשך 19 שנה כיהן כמנכ"ל פעיל של חברת הטכנולוגיה וההפצה האלקטרונית. ב-8 השנים האחרונות כיהן קופילוביץ' כיו"ר החברה.

בסך הכל מציין יעקב קופילוביץ' 47 שנים פוריות במגוון תפקידי ניהול, תפעול, שיווק ומכירות. משך כל השנים הנהיג והוביל צוותי עבודה ברוגע ענייני, בנועם הליכות וברוח טובה, כשבראש מעייניו עמד תמיד השירות ללקוחות.

גם כשהתחרות בין חברות ההפצה האלקטרונית החריפה והפכה אגרסיבית, קופילוביץ' שמר תמיד על התנהלות קורקטית ויחסי אנוש טובים, כשלנגד עיניו לא עומדת רק שורת הרווח.

קשריו הענפים והלבביים בכל מגזרי ענף הנסיעות הקנו לו מוניטין ויחס של כבוד והערכה, והוא אף נבחר למועצת המנהלים של חברות תיירות שונות.

במכתב הפרידה לעמיתיו וידידיו בענף כותב קופילוביץ', בין השאר:

"זה הזמן לומר שלום. רבים מכם אני מכיר במשך שנים, בהן גם יצרנו קשרים מעולים. לא תמיד הסכמנו על הכל במגעים בינינו, אך בסופו של דבר הסתדרנו היטב.

אני בטוח ששמואל כהן, המנהל המסחרי, והצוות של טרוולפורט ימשיכו לספק לכם את התמיכה הטובה ביותר, כפי שעשו תמיד".

מערכת 'פספורטניוז' מברכת את יעקב קופילוביץ' בצאתו לגמלאות ומאחלת לו בריאות והצלחה בדרכו החדשה.

נושאים שמוזכרים בידיעה