כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

אוסטריאן איירליינס משיקה מחלקת פרימיום אקונומי חדשה

אוסטריאן איירליינס משתדרגת והחל מהשבוע ניתן יהיה להזמין מושב במחלקת הפרימיום אקונומי החדשה לטיסות החל משנת 2018. עופר קיש מנכ"ל קבוצת לופטהנזה: "המחלקה החדשה היא אבן דרך חשובה"

זינוק במספר הנוסעים לאוסטריאן איירליינס

אוסטריאן איירליינס משיקה מחלקת פרימיום אקונומי.

החברה החלה כבר בימים האחרונים באבזורו של מטוס הבואינג 767 הראשון של החברה במחלקת הפרימיום. כל 11 המטוסים רחבי הגוף, בצי המטוסים של אוסטריאן איירליינס יתחדשו במחלקה החדשה ובנוסף גם המטוס ה-12, שיתווסף לצי מטוסים רחבי הגוף באביב 2018.

 מהחברה נמסר כי במחלקת הפרימיום החדשה המושב המעוצב באופן ייחודי והוא יספק מרווח נוח בין המושבים ותוספת מקום לרגליים, כמו כן הנוסעים יכולים ליהנות מתוספת כבודה הכוללת ,2 מזוודות במשקל מירבי של עד 23 קילו כל אחת ללא תשלום, ומארוחה שאותה יוכלו לבחור מתוך תפריט ייעודי. בנוסף, כל נוסע במחלקה יקבל ערכת נוחות קטנה עם אביזרים המתאימים לנסיעות. עוד במחלקה החדשה -שולחן נפתח ועמיד, משטחי אחסון למכשירים חשמליים (כגון טאבלט וסמארטפון) ומסמכים, ומנקודת חיבור אישית לחשמל וכן ל-USB , מכל מושב.

טיסת הלוך ושוב מת"א לבנגקוק, תעלה החל מ-1789 דולר וטיסה הלוך ושוב מת"א להונג קונג תעלה החל מ-1809 דולר כולל מסי נמל והיטלים (המחירים תקפים לטיסות החל מה- 6 במרץ 2018).

עופר קיש, מנכ"ל קבוצת לופטהנזה בישראל הכוללת  גם את חברת התעופה אוסטריאן איירליינס: "המחלקה החדשה היא אבן דרך חשובה באסטרטגיה אשר מטרתה לקשר בין חווית האינדיבידואליזציה לבין נושא האיכות. הנוסע יכול  לבחור היום במגוון חוויות ומחירים על פי צרכיו המשתנים  – בין אם העדפתו היא לטוס בצורה חסכונית במחלקת תיירים, להתפנק עם יותר שירות ונוחות במחלקת -Premium Economy או לטוס בנסיעת יוקרה במחלקת העסקים".