"אוסטריה הופכת ליעד החם והמבוקש השנה"

כשאומרים חופשה באוסטריה מיד חושבים על חופשה למבוגרים, אבל לדברי מנכל"ית AVR BY TALMA אוסטריה הפכה ליעד נחשק בקרב זוגות ומשפחות החל מחבל טירול ועד לאזור האגמים בזלצקמרגוט. "פתיחת קו טיסות של חברת 'סאן דור' לעיר זלצבורג תרמה לכך"

חבל טירול, אוסטריה. צילום: Shutterstock

 

בשקט בשקט הופכת אוסטריה לאחד היעדים המבוקשים על הקהל הישראלי.

מספר 1 בכל העולם שלמה Sixt

רוית שרף דגן מנכל"ית AVR BY TALMA מספרת: "כשהתחלנו לפני 7 שנים לשווק חבילות לחבל טירול שבאוסטריה היו שואלים אותנו היכן זה טירול? באיזו מדינה? – שאמרנו אוסטריה התגובה הייתה – "משעמם לזקנים". והנה השנה אוסטריה – ובמיוחד חבל האגמים זלצקמרגוט – הפכה להיות אחד מהיעדים המבוקשים ביותר לזוגות ומשפחות המבקשות לטייל, להנות מנופים עוצרי נשימה וממגוון אטרקציות נפלאות המתאימות לכל המשפחה".

"אין ספק מוסיפה שרף שפתיחת קו טיסות של חברת 'סאן דור' לעיר זלצבורג תרמה לכך. יחד עם זאת גילו הנופשים כמה מיוחדת ויפה אוסטריה. וכבר יש לנו הזמנות לחופשה שניה במדינה. כל אחד יכול למצוא את מקומו ולבלות היכן שהיה רוצה לפי יכולתו הכלכלית וכמובן לפי סגנונו".

 

אגם וולפגנג

אגם וולפגנג. צילום: shutterstock

 

לדברי שרף, זוגות צעירים ילונו בעיקר במלונות ויהנו מטיולים בגרוקלוקסנר ובקרחון שלו, קניון זיגמונד ועוד, בשפע האגמים כמו אגם וולפגנג 'צל אם זהה' ועוד. בעיירות הציוריות כמו הלשטט, זיפלד או קפרון ייהנו מאוכל טוב. וינוחו במעיינות החמים של בהד-גסטיין או במתחם הספא הענק אקווה דום. משפחות מעדיפות להזמין יחידות נופש המתאימות לאירוח משפחות המציעות דירות מרווחות ונקיות, מטבח מאובזר.

ומה המחיר?

זוג +3 ילדים בחודש אוגוסט כולל טיסות ורכב יעלה החל מ-799 יורו לנוסע.

האטרקציות המרכזיות בהן המשפחות מבלות: מערת המלח ומערת הקרח, רפטינג בנהרות, שייט באגמים, הגשר התלוי – לאלו שלא סובלים מפחד גבהים, רכבלים (סיכוי לשלג גם בקיץ בחלק מהמקומות) פארקי חבלים מגלשות אלפיניות וכמובן פארקי מים. ובראשם פארק המים העצום והאתגרי AREA47, בעמק טירול. ועוד שפע של אטרקציות, שרף דגן אומרת: "לדעתי הביקוש עצום ואין ספק שאוסטריה הופכת ליעד החם והמבוקש השנה. שלדעתי ימשיך ויהיה לאחד המקומות המבוקשים בשנים הבאות".

 

 

נושאים שמוזכרים בידיעה