אוסטריה: רכבת במקום מטוס בקווי הפנים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
לאחר שוויתרה על קו לטובת הרכבת, עפ"י מגזין התעופה הבינלאומי, ATW, אוסטריאן איירליינס שוקלת לוותר על קווים נוספים עקב ההפסדים המצטברים ומבקשת תמיכה של הרשויות המקומיות והאיחוד האירופי כדי להמשיך להפעיל 4 קווי פנים עיקריים

 

אוסטריאן איירליינס, החברה בקבוצת לופטהנזה, רושמת גידול מתמשך במספר הנוסעים בפעילותה הבינלאומית, ואילו בפעילות בקווי הפנים באוסטריה החברה חווה ירידה מתמשכת במספר הנוסעים הגורמת להפסדים מצטברים.

עפ”י מגזין התעופה ATW, וכן עפ”י אתר התעופה השוויצרי, ch aviation, הנהלת החברה החליטה לבקש תמיכה מהרשויות המקומיות, אליהן היא ממשיכה להפעיל קווי טיסה, וגם מנציבות האיחוד האירופי לשירותים ציבוריים, על מנת להמשיך להפעיל 4 קווי פנים למרות שאינם רווחיים.

אוסטריאן איירליינס מפעילה כיום 93 טיסות שבועיות בקווים מווינה לקלגנפורט (27 טיסות שבועיות), לאינסברוק (26 טיסות שבועיות), לזלצבורג (21 טיסות שבועיות), לגראץ (19 טיסות שבועיות).

“חשוב מאד להמשיך להפעיל את הקווים בשיתוף עם הרשויות המקומיות”, אומר מנהל התפעול של החברה, אנדריאס אוטו, למגזין ATW ומציין כי נוסעים רבים אינם טסים בקווי הפנים כדי להגיע מעיר אחת לאחרת, אלא משתמשים בטיסות החברה רק לצורך טיסות המשך דרך ווינה.

נוכח הירידה במספר הנוסעים, אוסטריאן העבירה באוקטובר האחרון את כל הטיסות בין וינה ללינץ לשירות הרכבת הממלכתית, OBB, ולדברי מנהל התפעול, היא שוקלת להעביר גם קווים נוספים לשירותי הרכבת.

כדי לצמצם את ההפסדים מפעילות הפנים אוסטריאן הודיעה כי היא מתכוונת גם לסגור 6 בסיסי צוותים ב: גראץ, אינסברוק, קלגנפורט, לינץ, זלצבורג ואלטנריין, שליד הגבול עם שווייץ.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • תא לחץ
  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.