אופיר טורס תשדרג את מערכות המחשוב

סיטונאית התיירות מסיימת בימים אלו הליך נרחב של שדרוג מערכות המחשוב בהשקעה של כ- 7 מיליון ₪. יוני וקסמן: "אנו משלימים שדרוג כדי שנוכל להמשיך להיות בחזית ענף התיירות בישראל"

חברת אופיר טורס תשקיע כ- 7 מיליון ₪ בשדרוג משמעותי של מערכות המחשוב.

בחברת אופיר טורס מציינים כי הליך השדרוג יכלול בין השאר, תוכנות חדישות בתחומים הפיננסיים בתוך החברה, ובינה לבין הספקים והלקוחות. בנוסף, החברה החלה לעבוד עם תוכנה לייעול עבודת הפרט, באמצעותה כל עובד יכול ליצור לעצמו דוחות אישיים לגבי עבודתו השוטפת ולקבל מדדים על התקדמות קצב המכירות שלו בזמן אמת. כמו כן, הוסיפה החברה מערכת חדשה המשמשת את כל המחלקות (טיולים מאורגנים, נוסע עצמאי, מחלקת השיט וחבילות הנופש), ומאפשרת ניהול מלא של מוצרי הסיטונאות של החברה.

בנוסף, המחלקה העסקית של 'אופיר טורס', שהינה הנציגה הבלעדית של חברת הנסיעות העסקיות העולמית Carlson Wagonlit Travel, נבחרה להיות הבסיס לפיילוט שיבוצע במערכת חדישה של הזמנת בתי מלון.

מערכת זו הינה מערכת אונליין להזמנת בתי מלון הנמצאת גם אצל הלקוח ומאפשרת לבצע הזמנות בתי מלון On-Line במגוון ערוצים הכוללים אינטרנט, אפליקציית הסלולר CWT2GO ועוד. המערכת תכיל כ-800 אלף בתי מלון בכל העולם.

במסגרת הפיילוט החלה המחלקה העסקית של 'אופיר טורס' כבר בימים אלו בהתקנת המערכת אצל לקוחותיה.

יוני וקסמן, המשנה ליו"ר חברת אופיר טורס והאחראי על תחום המחשוב בחברה: "אנו משלימים בימים אלה שדרוג משמעותי של מערכות המחשוב שלנו, בהשקעה של כ- 7 מיליון ₪, וזאת כדי שנוכל להמשיך להיות בחזית ענף התיירות בישראל, בעידן בו החידושים הטכנולוגיים בתעשייה הם כל כך רבים ותכופים".