מצאה בית חדש: עפרה חדד מצטרפת לאופרן

מי שהייתה עד לא מכבר מנהלת אגף השכרת רכב חו"ל בחברת AVIS, מונתה למנהלת המחלקה המסחרית של חברת אופרן. בנוסף החברה הודיעה על מינויה של סימה פרלמן בתפקיד מנהלת מחלקת מכירות במקומו של אורי פרנק

עפרה חדד. צילום יח"צ

עפרה חדד מצטרפת לחברת אופרן.

חדד הוותיקה והמוערכת בתחומי השכרת הרכב שעזבה לא מכבר את אגף השכרת רכב חו"ל של חברת AVIS, תנהל את הרכש והפעילות המסחרית מול ספקי החברה בחו"ל בחברת אופרן.

אופיר דנאי, מנכ"ל אופרן: "עפרה מגיעה אלינו עם ידע נרחב בשוק השכרת הרכב לחו"ל ומוניטין מצוין בענף ואני משוכנע שבזכות הניסיון הרב והמיומנויות שלה היא תעניק לנו זווית ראייה חדשה ומרעננת ושהצטרפותה לצוות הניהולי שלנו תהיה עוד צעד משמעותי שיוביל לצמיחה בשנים הבאות".

סימה פרלמן צילום יחצ

כמו כן, חברת אופרן הודיעה היום על שינוי במבנה מחלקת המכירות, מעתה תנהל את מחלקת המכירות סימה פרלמן, שעובדת באופרן כבר 21 שנים, במקומו של אורי פרנק, שניהל את מחלקת המכירות של אופרן, נפרד מהחברה לאחר מעל 20 שנה ויוצא לדרך חדשה.

את המכירות בשוק הבינלאומי ינהל מעתה דניאל פלד, שהיה אמון ב- 6 השנים האחרונות על ניהול סניפי ה- GSA של אופרן, ובעיקר הסניף השבדי.

אופיר דנאי, מנכ"ל אופרן: "במבט לעתיד, אני סמוך ובטוח כי סימה ודניאל, לאור הניסיון והידע הרב שלהם במוצר שלנו וכן הקשרים החזקים שבנו בהצלחה בשווקים הרלוונטיים, יובילו את מחלקת המכירות של אופרן בשווקים המקומי והבינלאומי במקצועיות ובמסירות כפי שהתבצע עד היום".

דניאל פלד צילום יח"צ

כמו כן הוסיף: "אורי, היווה חלק ממשפחת אופרן עוד מימיה הראשונים של החברה. אני מודה לו על תרומתו המשמעותית, מכבד את החלטתו לפנות לדרך חדשה ומאחל לו הצלחה רבה".

נושאים שמוזכרים בידיעה