אטלס גלובל: מחדשת את הטיסות ב-21 בדצמבר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
החברה הטורקית אשר השעתה את פעילותה ב-26 בנובמבר בשל קשיים כלכליים. הודיע כי טיסותיה יחודשו ביום שבת הקרוב. החברה הטורקית אשר נכנסה לשוק הישראלי בשנת 2017 מפעילה טיסות לאיסטנבול, אנטליה ובודרום

 

חברת התעופה הטורקית אטלס-גלובל, המפעילה בין היתר טיסות סדירות בין תל-אביב לאיסטנבול, תחדש את טיסותיה ב-21 בדצמבר. החברה חדלה לטוס ב-26 בנובמבר בשל “בעיות כלכליות” וכבר אז הודיעה כי תחדש טיסותיה ב-21 בדצמבר.

בהודעה שהתפרסמה אתמול (שני) מוסרת החברה לנוסעיה שהטיסות יחודשו בשעה 11:15 לפי שעון איסטנבול. לבעלי הכרטיסים שלא יכלו לממש את טיסתם מודיעה החברה כי עליהם ליצור קשר עם סוכן הנסיעות או במישרין עם החברה עד ה-19 וה-20 בדצמבר.

אטלס-גלובל, שנוסדה ב-2001, מיוצגת בארץ בידי ממן-אוויאיישן. היא נכנסה לשוק התעופה הישראלי בחודש נובמבר 2017 והיא טסה לאיסטנבול אנטליה ובודרום

בסיסה המרכזי ממוקם בנמל התעופה באיסטנבול, בשיא פעילותה ב-2015 היא הפעילה טיסות ל-58 יעדים בינלאומיים ומקומיים עם צי של כ-27 מטוסים מסוג איירבוס 319, 320, 321 ו-330. ב-2019, לפני ההשעיה, היו ברשות החברה, הפעילה גם בשוק השכר, 16 מטוסים ועתה היא תשוב לתפקד לפי מקורות טורקיים רק עם 11 מטוסים.

בטורקיה דווח כי קשייה הכספיים של החברה גברו לאחר המעבר לשדה החדש של איסטנבול שם מחירי האגרות היו גבוהים בהשוואה לסכומים ששולמו בשדה התעופה אטאטורק. במקביל, התחרות בין חברות התעופה המקומיות החריפה והן חתכו את מחיריהן עד לרמה של 25 אירו לכרטיס בכיוון אחד.

בהודעה שפורסמה לפני כחודש תלתה החברה את קשייה גם במאורעות שחוותה טורקיה בשנים עברו ובהן מתקפות טרור וניסיון ההפיכה נגד ארדואן, שהביאו לירידה משמעותית במספר הנוסעים, כן ציינה החברה את הירידה בשער המטבע הטורקי שהוסיף לקשיה הפיננסי.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה