איזי-ג’ט חידשה פעילות ודחתה קבלת 32 מטוסים מאיירבוס

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
החברה החלה לחדש את פעילותה באופן מוגבל, ובעיקר טיסות פנים עקב חובת הבידוד לנכנסים לבריטניה. נוכח מדיניות הצמצום, החברה הגיעה להסכם על דחייה של 5 שנים בקבלת מטוסים חדשים מאיירבוס
איזי ג'ט
צילום: shutterstock

אחרי כמעט שלושה חודשים של השבתת פעילות מוחלטת, הבוקר יצאה טיסה ראשונה של איזי-ג’ט מנמל גטוויק-לונדון לגלזגו.
למרות פתיחת הגבולות ברחבי אירופה, עקב חובת הבידוד לנכנסים לבריטניה, איזי-ג’ט מתלבטת בפתיחת מגוון קווי טיסה וקבעה בינתיים תוכנית טיסות מינימלית.
טיסות ראשונות יצאו לסקוטלנד ולאירלנד, והחברה מתכוונת גם להפעיל מחדש את הקווים המקומיים והבינלאומיים מצרפת, שוויץ, איטליה ופורטוגל, שם נפתחו הגבולות.
השבוע תפעיל החברה כ-300 טיסות, רובן טיסות פנים בבריטניה, כשהתוכנית של החברה להרחיב משמעותית את פעילותה מה-1 ביולי, מתוך תקווה שחובת הבידוד בבריטניה תבוטל עד אז.
עם השקת טיסת הבכורה המחודשת, יוהאן לונדגרן, מנכ”ל החברה הכריז, שהוא “מרגיש מאה אחוז בטוח, גם כשהמטוס מלא נוסעים”, וכמובן, בכל טיסות החברה הנוסעים נדרשים לעטות מסכות פנים במהלך כל הטיסה.
נוכח מצבה הקשה של החברה עקב משבר הקורונה, כפי שפרסמנו, איזי-ג’ט מתכוונת לצמצם את מצבת העובדים ואת צי המטוסים. “זה זמן קשה ויש לקבל החלטות קשות”, אמר לונדגרן.
במסגרת תוכנית הקיצוצים והצמצומים החברה הודיעה היום על הסכם עם איירבוס על דחיית קבלה של 32 מטוסים חדשים. 8 מטוסים, שנועדו להימסר בשנת 2020, ו-24 מטוסים שתוכננו למסירה עד 2022, יימסרו עתה באיחור של חמש שנים, בין 2025 ל-2027.
יוהאן לונדגרן אמר: “למרות הדחייה המתבקשת, אנחנו ממשיכים באסטרטגיה ארוכת הטווח שלנו להחליף את הצי הישן שלנו במשפחת A320NEO המתקדמת יותר”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.