איזי ג'ט: קו חדש מנתב"ג לטולוז

קו שישי מישראל לצרפת לחברת הלואו קוסט הבריטית, שתפעיל את הקו החדש החל מה-29 באוקטובר השנה. ניל סלבן, מנכ"ל  איזי ג'ט בריטניה וישראל: "השקתו של קו חדש זה מתל אביב לטולוז, ממחישה את כוונותינו להמשיך לגדול בישראל"

איזי ג'ט.Photo: shutterstock

 

איזי ג'ט, חברת התעופה הבריטית, הודיעה היום (ג'), על פתיחת קו חדש מתל אביב לטולוז, צרפת. הקו החדש יחל לפעול ב-29 באוקטובר 2019 לאורך כל ימות השנה.

הטיסות בקו תל אביב-טולוז יופעלו פעמיים בשבוע, בימי שלישי ושבת, באמצעות איירבוס A320. התעריפים מתחילים מ 36.99 אירו לאדם (כיוון אחד, כולל מסים, לא כולל מזוודה).

טולוז היא היעד השישי שאיזי ג'ט תפעיל בין ישראל לצרפת.

העיר טולוז, הממוקמת בדרום צרפת, היא הרביעית בגודלה במדינה והיא יעד מבוקש לחופשה. העיר, שנמצאת על גדת נהר גארון, ידועה בארכיטקטורה הייחודית שלה והיא נקראת "העיר הוורודה" בזכות לבני הטרקוטה הוורדרדות, המאפיינות את המבנים.

לאחר השקת הקו החדש, תפעיל איזי ג'ט מישראל טיסות ל-18 יעדים באירופה.

ניל סלבן, מנכ"ל  איזי ג'ט בריטניה וישראל, אמר: "איזיג'ט ממשיכה לגדול בתל אביב, והייתה הראשונה שהביאה את מודל התעריפים הנמוכים לישראל. החברה מפעילה כיום טיסות מתל אביב ל- 18 יעדים אטרקטיביים באירופה. השקתו של קו חדש זה מתל אביב לטולוז, ממחישה את כוונותינו להמשיך לגדול בישראל".

נושאים שמוזכרים בידיעה