איטליה שובתת: צפויים שיבושי טיסות ותחבורה ציבורית

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
עובדי מדינת המגף יפתחו הבוקר (שישי) בשביתה כלל ארצית במשק. חברות התעופה הטסות ליעדים באיטליה הודיעו על שיבושים ואף ביטול טיסות. חברת התעופה הלאומית אליטליה הודיעה כבר על ביטול של כ-200 טיסות

 

שביתה כלל-ארצית, בסקטור הציבורי ובסקטור הפרטי היום , יום ששי (25.10.19) באיטליה. העובדים במדינה מבקשים להביע זעמם על השכר הנמוך, הפרשות הפנסיה ותנאי העבודה הירודים. השביתה צפויה להשפיע על שירותי התעופה והתחבורה הציבורית.

חברות התעופה הטסות לאיטליה הזהירו את נוסעיהן מפני פגיעה משמעותית בטיסות לאיטליה וממנה. בשביתה צפויים ליטול חלק בקרי הטיסות, שישבתו באורח חלקי, ועובדי הקרקע בשדות התעופה. ההשפעה תהיה גם על שירותי הרכבת, המעבורות וכבישי האגרה המהירים (24 שעות החל מיום חמישי במשעה 22:00). עובדי Trenitalia, שירות הרכבת הממלכתי, יחלו בשביתה בת 24 שעותהחל מיום חמישי בשעה 21:00.

חברת הלאו-קוסט איזי ג’ט, שטסה בין השאר מישראל ליעדים שונים באיטליה, מסרה כי היא פועלת למזעור התקלות בגין השביתה אך היא לא פסלה אפשרות שיהיו ביטולים ועיכובים. מכל מקום, ה’אינדיפנדנט’ הלונדוני מדווח שהחברה ביטלה כבר 32 טיסות. גם ריינאייר מסרה שהיא צופה הפרעה למהלך הרגיל של טיסותיה.

בסקטור התעופה האיטלקי צפויה שביתה של 24 שעות שהחלה אתמול בערב בחצות ועובדי אליטליה וטייסיה יטלו בה חלק. חברת התעופה הלאומית הודיעה כבר על ביטול כמאתיים טיסות, אולם לדבריה, כפי שדווחו באתר טרוולמול, טיסות שתוכננו לשעות השיא שבין 7 בבוקר ל-10 בבוקר ובין 18:00 עד 21 בערב יפעלו כמתוכנן. חברת התעופה צוטטה במוסרה “אליטליה נקטה בצעדים מיוחדים כדי להפחית את אי הנוחות של הלקוחות על ידי הפעלת מטוסים גדולים יותר בקווים פנימיים ובינלאומיים”.

בירת איטליה רומא אמורה להיפגע בצורה הקשה ביותר שכן עובדי כלל המגזר הציבורי והפרטי, ישבתו ובהם יהיו אוספי האשפה וכלל עובדי התחבורה הציבורית.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.