לא רק כדורגל: אירופלוט נבחרה למובילה הרשמית של אליפות העולם בכדורסל

אירופלוט שהינה חברת התעופה הרשמית של מועדון הפאר האנגלי מנצ'סטר יונייטד נבחרה להיות המובילה הרשמית של אליפות העולם בכדורסל בשנת 2019, שתתקיים בחודש אוגוסט הקרוב בבייג'ינג. בחודשים הקרובים עד לאליפות עצמה תלווה החברה את הגביע בסיורו ברחבי העולם

צילום: Shutterstock

 

אליפות העולם בכדורסל 2019, של FIBA,International Basketball Federation , תקיים השנה בסין בתאריכים 31 לאוגוסט ועד ה-15 לספטמבר. באליפות השנה מהווה גם מוקדמות לאולימפיאדת הקיץ 2020 בטוקיו, יתחרו 32 קבוצות בשלב הבתים ולא 24 כפי שהיה נהוג עד כה.

חברת אירופלוט שמקפידה בשנים האחרונות להפגין נוכחות באירועי ספורט בינלאומיים יוקרתיים ומשמשת גם כחברת התעופה הרשמית של מועדון הכדורגל של מנצ'סטר יונייטד, נבחרה להוביל את סיור הגביע ברחבי העולם ממש בדומה ללפיד האולימפית, ואת הענקת הגביע בגמר בבייג'ינג ב-15 לספטמבר.

מזכ"ל FIBA, אנדרס זקליס אמר: "אנחנו שמחים וגאים מאוד לשתף פעולה עם חברת איירופלוט. ומאמינים שביחד נפתח ונחזק את תרבות הכדורסל בעולם כולו". מסע הגביע של FIBA כבר החל בחודש מאי האחרון. ויצא לדרכו מבייג'ינג דרך אירופה לאמריקה ומשם לשאר המדינות שהעפילו לאליפות השנה.

בימים הקרובים יעשה הגביע את דרכו ממונטנגרו אל ניו-זילנד. ולבסוף יעבור דרך רוסיה אל סין ואל 8 הערים בהן יתקיימו המשחקים. וב-31 לאוגוסט ינחת הגביע בייג'ינג לטקס פתיחת האליפות. סגן נשיא לאסטרטגיה ושיווק של אירופלוט אנדרי פאנוב: "לכבוד הוא לנו לקחת חלק במסע הראשון מסוגו של גביע אליפות העולם בכדורסל".

הסרטון באדיבות אירופלוט

חברת אירופלוט הינה נותנת החסות הראשית גם לאלופת מוסקבה בכדורגל צ'סקא מוסקבה.

צילום: shutterstock

מטוס של אירופלוט מעוטר בסמל של צ'סקא מוסקבה. צילום: shutterstock

נושאים שמוזכרים בידיעה