אייר אינדיה חוגגת שנה בישראל עם יותר מ-80 אלף נוסעים

חברת התעופה ההודית מציינת שנה לפעילות הקו עם חמש הטיסות השבועיות ויותר מ-80 אלף נוסעים בקו. אפרים פורטיס: "אני בטוח שתדירות הטיסות תמשיך לעלות ונמשיך ללוות את החברה"

אייר אינדיה. צילום 123rf

אייר אינדיה, המיוצגת בישראל על ידי אופן סקיי, חוגגת שנת פעילות מוצלחת לישראל.

כזכור, החברה השיקה לפני כשנה את קו הטיסות הישיר בין תל-אביב לדלהי.

טיסת הבכורה של החברה נחתה בנמל התעופה בן גוריון והתקבלה בטקס חגיגי כשהקו פעל בתחילה בתדירות של שלוש טיסות בשבוע בימים ראשון, שלישי וחמישי. התדירות בקו גדלה לארבע טיסות שבועיות ביולי 2018 ולחמש טיסות שבועיות בדצמבר.

מנתוני החברה עולה, כי בקו דלהי – תל אביב טסו יותר מ-80,000 נוסעים, בתפוסה ממוצעת של כ-80%. כל הטיסות בקו מתבצעות במטוס הבואינג 787 דרימליינר החדש של החברה, המכיל 256 המושבים, בתצורה של שתי מחלקות: עסקים ותיירים.

הטיסה בקו אורכת כ- 7 שעות, בעקבות קבלת האישור של החברה לטוס מעל ערב הסעודית, זהו זמן הטיסה הישיר הקצר ביותר בין המדינות.

אפרים פורטיס, נשיא ומנכ"ל חברת אופן-סקיי, נציגת אייר אינדיה בישראל: "סיכום שנת הפעילות הראשונה של אייר אינדיה בישראל והגידול המהיר בתדירות הטיסות השבועית לאורך השנה משלוש לחמש טיסות שבועיות הם רק תחילת הדרך ונקודת הפתיחה שלנו להמשך פיתוח הקו. הנוסע הישראלי מצביע ברגליים ובוחר לטוס עם אייר אינדיה הן לדלהי עצמה והן למגוון יעדי ההמשך של החברה במזרח אסיה. אני בטוח שתדירות הטיסות תמשיך לעלות ונמשיך ללוות את החברה, אשר מנוהלת בישראל על ידי פנקאג' טיווארי בסיוע הצמוד של ענת ננר, המנהלת המסחרית האמונה על אייר אינדיה באופן סקיי".

 

צילום: גיא מולכו

 

צילום: גיא מולכו

נושאים שמוזכרים בידיעה