אייר אירופה מחזקת את הונדורס

במסגרת תכנית הצמיחה של חברת התעופה אייר אירופה, החברה מכפילה את נוכחותה בהונדורס עם טיסה שנייה מישרא לסן פדרו סולה, החל מחודש נובמבר, עם קונקשיין במדריד

הונדורס. צילום: 123rf

חברת התעופה אייר אירופה המפעילה קו טיסות להונדורס מאפריל 2017, הודיעה כי היא מכפילה את נוכחותה בהונדורס, ותפעיל שתי טיסות שבועיות לסן פדרו סולה החל מה- 5 בנובמבר. הטיסות ימריאו ממדריד בימי שני ורביעי עם קונקשיין קצר לטסים מישראל וחזרה בימי שלישי וחמישי.

טיסה זו תופעל עם מטוס איירבוס 330, ובו 299 מקומות ישיבה. הטיסה תמריא ממדריד בשעה 1:35 בבוקר ותנחת בסן פדרו סולה בשעה 6.55 בבוקר (זמן מקומי).
הוספת הטיסה, היא חלק מתוכנית הצמיחה וההרחבה הבינלאומית שעוברת אייר אירופה, ומתווסת לפתיחת הקו החדש של החברה לפנמה, יעדה השני במרכז אמריקה.

הגעתה של אייר אירופה להונדורס בשנת 2017 הייתה אבן דרך משמעותית לחברת התעופה האירופית הראשונה שהפעילה טיסה ישירה מספרד להונדורס.

 

הונדורס. צילום: 123rf

 

אייר אירופה נכנסה לפעילות בישראל לפני כ- 4 שנים כשהשיקה את הקו למדריד ומאז שילשה את כמות הטיסות מישראל. הקו למדריד החל לפעול 3 פעמים בשבוע וכיום החברה מפעילה 10 טיסות שבועיות במטוסי דרימליינר.

מחיר כרטיס טיסה החל מ-$1,333 כולל מיסים וכבודה

עוד על אייר אירופה בפספורטניוז:
אייר אירופה מרחיבה פעילות בישראל ומשיקה קווים חדשים

 

נושאים שמוזכרים בידיעה