הסכם היסטורי באייר פראנס: העובדים יקבלו העלאת שכר של 4%

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חברת התעופה הצרפתית הגיעה להסכם עם איגודי העובדים שיביא לשקט תעשייתי בחברה לאחר חודשים רבים של שביתות ושיבושים. החתימה על ההסכם נחשבת להישג גדול לבנג׳מין סמית, המנכ"ל הקנדי החדש של קבוצת אייר פראנס ק.ל.מ שנכנס לתפקיד רק בחודש ספטמבר האחרון

עוד סיבה למסיבה בחברת התעופה הצרפתית אייר פראנס, המציינת החודש 85 שנה להיווסדה.

הנהלת חברת התעופה, וחמשת איגודי העובדים המקצועיים העיקריים בחברה, הודיעו אתמול (שישי), כי הגיעו להסכם הבנות המקובל על שני הצדדים, זאת לאחר חודשים ארוכים של שביתות ושיבושים, שגרמו לחברה נזקים של מאות מיליוני יורו.
חמשת האיגודים המקצועיים מייצגים כ-80 אחוזים מכלל העובדים בחברה אשר קיבלו את הצעת ההנהלה לעליית שכר של ארבעה אחוזים שתתפרס במשך שנתיים השנה ובשנת 2019.

אייר פראנס, עדכנה כי את ההסכם החדש הוביל בהצלחה המנכ”ל החדש של אייר פראנס-קלמ, בנג’מין סמית, הקנדי, שהינו המנכ”ל הראשון אי פעם בתולדות החברה שאינו צרפתי. סמית’, שהחליף בתפקיד את ז’אן מארק ז’אנאיאק, שלא הצליח לפתור את סכסוך העבודה עם עובדי חברת אייר פראנס והתפטר בחודש מאי, נכנס לתפקיד ב-30 בספטמבר, ולא מעט אנשי תעופה בצרפת הרימו גבה נוכח הבחירה במנכ”ל לא צרפתי, לראשונה בהיסטוריה של חברת אייר פראנס.

כאמור, על פי הודעת החברה, במסגרת ההסכם החדש העובדים יקבלו עלייה של 2% ב -2018, רטרואקטיבית מתחילת השנה, ועלייה נוספת של שני אחוזים בחודש ינואר 2019.

סמית עצמו הודה לאיגודים המקצועיים על שיתוף הפעולה וההבנה והוסיף ואמר כי ההסכם החדש יוביל את קבוצת אייר פראנס-KLM קדימה ויבטיח את ההצלחה העתידית של חברות התעופה של קבוצת אייר פראנס ק.ל.מ.

תגיות: אייר פראנס, אייר פראנס ק.ל.מ

צפו בכדור הפורח של אייר פראנס בשמי תל אביב

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה