אייר פראנס מחדשת טיסות בקו פריז-ת”א ב-1 ביולי

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
בקרוב בעיר האורות: חברת התעופה אייר פראנס מחדשת את טיסותיה בקו פריז-ת"א החל מה-1 ביולי. בשבועיים הראשונים של יולי תפעיל כ-5 טיסות שבועיות - תדירות שצפויה לגדול בהמשך
אייר פראנס
אייר פראנס . צילום: יח"צ

חברת התעופה אייר פראנס מודיעה על חידוש קו הטיסות שלה מפריז לתל אביב החל מה-1 ביולי. בשבועיים הראשונים של חודש יולי תפעיל אייר פראנס כ-5 טיסות שבועיות – תדירות שצפויה לגדול בהמשך. הטיסות תצאנה מפריז לתל אביב בימים ראשון, שני, שלישי, רביעי ושישי בשעה 12:35 ונחיתה בארץ בשעה 18:05. הטיסות מתל אביב לפריז תצאנה בימים שני, שלישי, רביעי, חמישי ושבת בשעה 07:50 ונחיתה בפריז בשעה 12:00. לוח זמנים זה הוא לתקופה של בין ה-1 ל-13 ביולי 2020.

עוד נמסר מאייר פראנס כי נוסעים שיזמינו כרטיסי טיסה ייהנו מגמישות ויוכלו לדחות או לבטל את טיסתם ללא דמי ביטול עלות באמצעות בקשת שובר בונוס או החזר כספי. באייר פראנס מדגישים כי בריאות ובטיחות הנוסעים היא בראש סדר העדיפויות ולכן החברה נוקטת במגוון אמצעים ונהלים לשמירה על הבריאות וההיגיינה של הנוסעים בשדה התעופה ובזמן הטיסה. כל הנוסעים מחויבים בלבישת מסכות כירורגיות במהלך כל הטיסה, המטוסים עברו ניקוי חיטוי עם תרסיס וירואידיאלי מאושר.

ולא רק לישראל. אייר פראנס תפעיל בקיץ הקרוב טיסות ל-150 יעדים ברחבי העולם, המהווים 80% מכלל יעדי החברה. בהתאם להגברת הפעילות, החברה תציע עד סוף חודש יוני 20% מקיבולת המושבים הרגילה לעונה זו ובכפוף להסרת מגבלות הנסיעה, היצע המושבים יעלה באופן הדרגתי עד 35% בחודש יולי ועד 40% בחודש אוגוסט.

פריז
5 טיסות שבועיות לפריז החל מה-1 ביולי. צילום: שאטרסטוק

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

3 מחשבות על “אייר פראנס מחדשת טיסות בקו פריז-ת”א ב-1 ביולי”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה