אייר פראנס-ק.ל.מ: ארגון מחודש בהנהלה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
פיטר אלברס, מנכ"ל ק.ל.מ, נבחר לכהונה נוספת, ומונה גם לסמנכ"ל הקבוצה יחד עם אן ריגיי, מנכ"לית אייר פראנס. אל צוות הניהול, שיסייע למנכ"ל בהתוויית האסטרטגיה של הקבוצה, יצורף גם פרדריק גאז'יי, מנהל הכספים של הקבוצה

למרות השמועות על הפסקת כהונתו של פיטר אלברס כמנכ"ל ק.ל.מ, לאחר 4 שנים בתפקיד, מועצת המנהלים של קבוצת התעופה אייר פראנס-ק.ל.מ בחרה בו לתקופת כהונה נוספת בתפקיד נשיא ומנכ"ל חברת התעופה ההולנדית.

המינוי המחודש של אלברס צריך לקבל אישור ע"י מחזיקי המניות של החברה באסיפה השנתית, שתתקיים בחודש אפריל, ותצביע גם על צירוף מנכ"ל הקבוצה, בנג'מין סמית', למועצה המפקחת על ק.ל.מ.

כמו כן, החליטה מועצת המנהלים של קבוצת התעופה על הקמת צוות ניהול לצידו של המנכ"ל, שיסייע לו בהתוויית האסטרטגיה של הקבוצה ושל כל החברות בה. הצוות יכלול את פיטר אלברס ואת אן ריגיי, מנכ"לית אייר פראנס, שימונו גם לסמנכ"לים משותפים של הקבוצה, ואל הצוות יצורף גם מנהל הכספים של הקבוצה, פרדריק גאז'יי.

בן סמית' הציג בפני מועצת המנהלים את התוכנית להובלת הקבוצה למעמד מוביל בענף התעופה באירופה, והתוכנית אושרה ע"י חברי המועצה. צוות הניהול יפעל לחיזוק השותפות בקבוצה, בעיקר בין שתי החברות המרכזיות, אייר פראנס וק.ל.מ, ולתהליך של סינרגיה מקיפה בין כל החברות והיחידות בקבוצה, ויחד עם זאת, לא יחולו שינויים במבנה הארגוני או בהסכמים, בהתחייבויות ובתקנות של החברות בקבוצה.

למרות השביתות ב-2018, קבוצת אייר פראנס ק.ל.מ מסכמת שנה מצויינת. כל חברות התעופה בקבוצה הטיסו יחד בשנה שעברה 101,447,000 נוסעים, מספר המהווה שיא שנתי בפעילות הקבוצה. הרווח התפעולי הכולל של הקבוצה הסתכם ב-1.332 מיליארד אירו, ואילו הרווח הנקי עמד על 409 מיליון אירו.

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.