אייר פראנס תבטל את השימוש בכלי פלסטיק בטיסותיה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
לרגל 'יום הסביבה העולמי' החברה התחייבה לחסל עד סוף השנה 210 מיליון כלי פלסטיק חד פעמיים, המשמשים לארוחות בטיסות, ולהמירם בכלים חלופיים

היום, 5 ביוני, הוא ‘יום הסביבה העולמי’, וחברת אייר פראנס הדגימה בטיסתה מפריס לדטריוט במטוס 787-9 את מחויבותה לאיכות הסביבה. בטיסת ההדגמה לא הוגשו לנוסעים כלי פלסטיק בארוחות, אלא כלי אוכל המיוצרים מחומרים ביולוגיים.

בהמשך לטיסת ההדגמה, החברה התחייבה לחסל 1,300 טון של כלי פלסטיק חד פעמיים, כשעד סוף שנת 2019 אייר פראנס תבטל את השימוש ב-210 מיליון כלי פלסטיק ותחליף אותם בחלופות בנות קיימא בכל טיסות החברה.

100 מיליון ספלי פלסטיק יוחלפו בספלי נייר, 85 מיליון ערכות סכו”ם מפלסטיק יוחלפו בכלים מחומרים ביולוגיים, כולל האריזות, 25 מיליון בוחשי משקאות יוחלפו בבוחשים מעץ.

ראוי לציין כי מאז נובמבר 2018 אייר פראנס נקטה כבר צעדים ראשונים בכיוון, ואת הארוחה השנייה עם כלי הפלסטיק בטיסות ארוכות החליפה בשקית אוכל “BON APPETIT”, וכמו כן, מאז 2015 החברה אינה מגישה קשיות פלסטיק למשקאות, ובכך כבר ביטלה את השימוש ב-1.3 מיליון כלי פלסטיק.

הנהלת אייר פראנס הודיעה היום על מחויבותה לשמירה על איכות הסביבה ולצמצום הנזק הנגרם לסביבה על בסיס יומי, והציבה לעצמה 3 מטרות מרכזיות כדי להתמודד עם האתגר: הפחתת זיהום האוויר, הפחתת ייצור האשפה, הפחתת הרעש בטיסות. החברה ציינה, כי כל האמצעים, שנקטה בשנים האחרונות, כבר הפחיתו את זיהום האוויר ב-20% לכל נוסע, והיא תמשיך להגביר את מאמציה כדי להמשיך להשתפר בכל תחומי איכות הסביבה.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה