איסתא משדרגת את מחלקת הקרוזים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
איסתא: חברת התיירות הטמיעה יכולות חדשות למערכת ההזמנות שלה. הפיתוחים החדשים במערכת ינגישו לסוכני הנסיעות את כל גורמי חבילת הקרוז: ניהול מלאי חדרים, סיורי חוף, העברות, בתי מלון ועוד

מחלקת השיט של איסתא הטמיעה יכולות חדשות במערכת הבק אופייס שלה, אודיסאה, לטובת התייעלות טכנולוגית.

יכולות אלה יאפשרו לאיסתא להתמודד עם התהליכים הכרוכים בתפעול תיירות הקרוזים בענף אשר נחשבת לאחת המורכבות והמסובכות בתיירות.

באמצעות הפיתוחים החדשים תוכל הסוכנות לנהל מלאי חדרים, ויצירת חבילות ברמת מורכבות גבוהה, הכוללות מגוון רחב של מוצרי שיט לרבות מוצרים נלווים כגון העברות, בתי מלון, סיורי חוף, ועוד.

הטיולים שינוהל יעבור למערכות ההפצה השונות במטרה להנגישם לסוכני הנסיעות שלה ולאפשר הצגה ברורה ונוחה שלהם גם לקהל הרחב באתר איסתא.

מחלקת השיט של איסתא מפעילה עשרות יעדים ומציעה מגוון חופשות באירופה ובקריבים.

רועי פרידמן, סמנכ”ל השיווק של פלג, מוסר: “השיתוף פעולה עם איסתא הינו מהלך טבעי עבורנו. אנו מספקים ומפתחים את מערכות ‘בק אופייס’ לסוכני הנסיעות מעל 3 עשורים, ושמחים להתאים את המערכת לכל סוג פעילות שאיסתא פועלת בו.”

 

צילום 123rf

 

מחברת איסתא נמסר: “הקרוזים הוא תחום התיירות שרושם את הצמיחה הגדולה ביותר בשנים האחרונות. התופעה כלל עולמית אבל בארץ הגידול משמעותי יותר ובחמש השנים האחרונות היה גידול של 100% במספר היוצאים לקרוזים מישראל.”

מידי שנה יוצאים מעל 100,000 ישראלים לקרוזים ברחבי העולם כך נמסר ממחברת התיירות. הגורם המרכזי שתרם לגידול המשמעותי בכמויות הנוסעים הישראלים הוא ההוזלה במחירי השייט, שבאה בעיקר מגידול בכמות האוניות.

סיבה עיקרית נוספת היא הרחבת המסלולים ברחבי אירופה מה שהוזיל משמעותית את חופשת השייט לתייר הישראלי שכבר לא חייב לטוס טיסה יקרה יחסית לארה”ב כדי להצטרף לשייט על אחת האוניות המובילות בעולם אלא יכול לטוס טיסה קצרה וזולה יחסית לאירופה (לברצלונה או רומא לדוגמה) ומשם להצטרף להפלגה ברחבי היבשת במגוון רחב של מסלולים.

הפיתוח החדש יאפשר להנגיש בצורה נוחה את כל המסלולים לקהל הישראלי.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה