שיא רודף שיא באירופלוט: זינוק חד במספר הנוסעים בחודש נובמבר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
מי יעצור את אירופלוט? בחודש שעבר קבוצת התעופה הרוסית הטיסה 4.3 מיליון נוסעים - גידול של 16.2% לעומת אשתקד, ואילו חברת אירופלוט לבדה הטיסה 2.9 מיליון נוסעים – גידל של 13.8%. לקבוצה היום צי כולל של 366 מטוסים

אירופלוט, הן חברת התעופה והן קבוצת התעופה, שהיא עומדת בראשותה, ממשיכה בתנופת הצלחה בכלל פעילותה, וכידוע, בישראל זה מכבר היא הפכה לסיפור הצלחה.

בחודש שעבר, נובמבר, קבוצת אירופלוט הטיסה 4.3 מיליון נוסעים, מספר מרשים המהווה גידול של 16.2% לעומת חודש נובמבר אשתקד, ואילו חברת אירופלוט לבדה הטיסה 2.9 מיליון נוסעים, גידול משמעותי של 13.8%.

יחד עם הגידול המשמעותי במספרי הנוסעים, אירופלוט רשמה גם גידול מרשים במדדי ההכנסה והרווח. הכנסה לנוסע במדד של ק”מ (RPK) גדלה בקבוצת אירופלוט ב-14.8% בנובמבר ובחברת אירופלוט לבדה ב-9.9% בהשוואה לחודש המקביל ב-2017, וזאת למרות ירידה קלה בתפוסה.

בסיכום 11 החודשים של 2018, קבוצת אירופלוט הטיסה 51.4 מיליון נוסעים – גידול של 10.8% לעומת אשתקד, ואילו חברת אירופלוט לבדה הטיסה 32.8 מיליון נוסעים – גידול של 8.5% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

הכנסה לנוסע במדד של ק”מ גדלה בקבוצה ב-11 החודשים הראשונים של 2018 ב-9.6% ובחברת אירופלוט ב-6.5% בהשוואה ל-2017.

השנה אירופלוט גם חידשה את צי המטוסים שלה. נכון לסוף נובמבר, לקבוצה נוספו 3 מטוסי בואינג 737-800, שניים מהם לחברת אירופלוט, ונגרע מטוס איירבוס A321 אחד, ובסך הכול צי הקבוצה כולל 366 מטוסים, וצי חברת אירופלוט לבדה כולל 252 מטוסים.

ליאוניד דושאטין, דירקטור בכיר ומבקר ראשי בחברת התעופה הרוסית אירופלוט, סיפר לפספורט על הגורמים להצלחת החברה בארץ ובעולם ועל תכנית החומש שלה

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • תא לחץ
  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.