אירופלוט 2023: בת 100 עם 100 מיליון נוסעים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
ליאוניד דושאטין, דירקטור בכיר ומבקר ראשי בחברת התעופה הרוסית אירופלוט, הגיע לחגיגות 8 שנים לפעילות החברה בישראל. שעות ספורות לפני האירוע החגיגי סיפר לפספורט על הגורמים להצלחת החברה בארץ ובעולם וחשף את תכנית החומש שלה

כמדי שנה בחודש דצמבר בשנים האחרונות מגיע לישראל ליאוניד דושאטין, דירקטור בכיר ומבקר ראשי של חברת התעופה הרוסית אירופלוט, לחגוג יחד עם אופן סקיי, נציגת החברה בישראל, שנה נוספת של הצלחה בלתי רגילה בפעילות החברה בארץ.

השנה, שעות ספורות לפני האירוע החגיגי לציון 8 שנים לפעילות החברה בישראל, שוחחנו עם דושאטין.

תל אביב היא היעד הבינלאומי מספר 1 שלכם. איך אתה מסביר את זה?
“השילוב של אירופלוט, כחברה המדורגת חמישית באירופה ו-19 בעולם כולו, יחד עם העוצמה והעשייה של אופן סקיי בישראל והמנכ”ל, אפרים פורטיס, הם שילוב מנצח שמביא השנה לכמעט מיליון נוסעים בקווים מת”א. לפני 8 שנים התחלנו מאפס והמספרים הגבוהים היום בישראל הם הודות לשיתוף הפעולה עם אופן סקיי”.

ובאופן גלובלי, איך אתה מסכם את 2018?
“זו הייתה שנה מאתגרת וטובה מאוד. הפעילות שלנו גדלה פי 5 בהשוואה לשנת 2010. כמעט 55 מיליון נוסעים טסו איתנו בשנה האחרונה, גידול של 10% לעומת אשתקד. את השנה נסיים ברווח נאה”.

אתם זוכים בשנים האחרונות בתואר מותג התעופה המוביל בעולם. מה מוביל להערכה זו?
“אירופלוט היא סיפור הצלחה גדול. אנשים רוצים ללמוד מההצלחה שלנו. ישראל היא דוגמא מצוינת להתפתחות שלנו, ואנחנו כל הזמן חושבים קדימה”.

הסכם החסות שלכם עם קבוצת הכדורגל מנצ’סטר יונייטד מועיל לשם המותג שלכם?
“מנצ’סטר יונייטד היא מותג כדורגל בינלאומי ואהוד ע”י מיליונים ברחבי העולם. אנחנו ממשיכים בהסכם החסות עם הקבוצה והוא בהחלט מועיל גם לשם שלנו”.

איך אתה רואה את מעמדכם בענף התעופה הבינלאומי?
“היום אנחנו מפעילים 360 מטוסים, ומדורגים בהיקף הפעילות שלנו בצמרת החברות באירופה ובעולם כולו. אנחנו מפתחים את הפעילות שלנו מדי שנה, מוסיפים מטוסים חדשים וקווים חדשים. השנה פתחנו 5 קווים חדשים, פתחנו טרמינל חדש שלנו בנמל התעופה שרמטייבו במוסקבה, וכמובן, נמשיך להרחיב ולשדרג את הפעילות שלנו גם בשנים הבאות”.

מהן התוכניות העתידיות שלכם?
“הנהלת החברה אימצה תכנית חומש עד לשנת 2023, בה נציין 100 שנה לאירופלוט, חברת התעופה הוותיקה בעולם. בין השאר, הכוונה היא לציין ‘100 על 100’ בעוד 5 שנים. כלומר, 100 מיליון נוסעים בשנת ה-100 של החברה”.

כל חברות התעופה המסורתיות באירופה נכנסו להתמודדות עם חברות הלואו-קוסט וגם הקימו חברות בת לטיסות לואו-קוסט. מה קורה אצלכם?
“יש לנו הצלחה יפה מאוד בתחום. לפני 3 שנים הקמנו את Pobeda, שהפכה להצלחה גדולה. השנה החברה עשתה פריצת דרך משמעותית, פתחה קווים פנימיים ובינלאומיים רבים, והיום יש לה צי של כ-40 מטוסים, היא מפעילה כ-45 קווים פנימיים ובינלאומיים וצפויה להטיס השנה יותר מ-10 מיליון נוסעים”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • תא לחץ
  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.