אל על: מקום 35 במדד הדיוק בפברואר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חברת המחקר FlightStats פרסמה דוח המסכם את ביצועי חברות התעופה בפברואר. אליטליה היא הדייקנית מכולן

אליטליה דורגה כחברת התעופה הדייקנית ביותר בעולם בפברואר 2019, כאשר 90.12 אחוזים מהטיסות נחתו על פי לוח הזמנים, כך עולה מדו”ח שפורסם על ידי FlightStats, המדרגת מידי חודש את רשימת חברות התעופה הגדולות בעולם מבחינת זמן הביצועים, והשוואת הנתונים של חברות תעופה מבחינת גודל החברה וגודל פעילות הרשת.

הניתוח שבוצע על ידי FlightStats מראה כי הביצועים של אליטליה מבחינת זמנים בחודש פברואר, גבוה יותר ב-12 אחוז נקודות גבוה יותר מאשר מדד הדייקנות הממוצע של חברות תעופה בעולם (77.6%).

בחודש בינואר, אליטליה דורגה במקום השני בעולם בעמידה בזמנים, מגמה אשר נרשמה גם בשנת 2018, כאשר חברת התעופה האיטלקית, הציגה 83.2 אחוזי דיוק בטיסותיה, ודורגה במקום השני כחברת התעופה המדויקת ביותר באירופה ובמקום השמיני בעולם.

 

בנוסף, אל על הגיעה למקום ה-35 במדד הדיוק בפברואר.

מטוסי חברת אל על דייקו ונחתו בזמן בכ-73% מ-1,987 טיסות שביצעו מטוסיה בחודש פברואר (כ-98% מכלל טיסותיה) בעוד ב-27% מטוסיה איחרו ב-15 דקות ומעלה. נתון זה מעמיד את החברה הישראלית במקום ה-35 מתוך 41 חברות תעופה שביצועיהן נבדקו על ידי חברת המחקר FlightStats. זמן האיחור הממוצע בטיסותיה המאחרות היה כ-42 דקות.

מבין שלוש חברות התעופה האמריקאיות הגדולות דלתה היא המצטיינת ומדורגת במקום ה-20 עם דיוק ב-80% בכ-137,000 טיסותיה. אמריקן-איירליינס מדורגת במקום ה-25 עם דיוק של כ-78% ב-174,813 טיסות. יונייטד מדורגת במקום ה-31 כאשר 75% מ-130,790 טיסותיה נחתו בתוך 15 דקות מן המועד שנקבע.

את המקום השני בדרוג של FlightStats תופסת איבריה ושלישית היא סינגפור איירליינס. טורקיש-איירליינס ביצעה למעלה מ-33 אלף טיסות ושיעור הדיוק של הוא כ-74% המציב אותה במקום ה-33 בדרוג.

לדירוג המלא לחצו כאן.

צילום יוחאי מוסי

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.