אליטליה מחדשת טיסות בינלאומיות ומרחיבה טיסות פנים

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
החברה, שלא הפסיקה לפעול גם בתקופת שיא הקורונה, מחדשת החל ב-2 ביוני את הקו רומא – ניו יורק, את הקווים למדריד וברצלונה וערים אירופיות מרכזיות נוספות, ומרחיבה משמעותית את קווי הפנים מרומא וממילאנו
אליטליה
צילום: Shutterstock

אליטליה הודיעה, כי לאחר הפסקה זמנית, היא תחדש ב-2 ביוני את הטיסות הישירות בקו רומא-ניו יורק, וכמו כן, טיסות בין רומא למדריד לברצלונה, וגם טיסות פנים חדשות מרומא וממילאנו לדרום איטליה.
זה מכבר מפעילה אליטליה 6 טיסות יומיות מרומא לקליארי ו-8 טיסות יומיות לפאלרמו, ובחודש יוני תחל להפעיל מנמל פיומיצ’ינו – רומא טיסות ל: אלגרו, בולוניה, בארי, גנואה, למזיה טרמה, מילאנו, נאפולי, אולביה, פיזה, טורינו וונציה.
משדה התעופה מלפנזה של מילאנו, עד לפתיחה מחודשת של נמ לינאטה המצוי בשיפוצים, אליטליה תפעיל 8 טיסות יומיות לנמל פיומיצ’ינו -רומא, וכן שתי טיסות יומיות לבארי, קטניה ופאלרמו, וטיסות יומיות לקליארי, אלגרו ואולביה.
מלבד חידוש הקו הישיר בין רומא לניו יורק והקווים לספרד, אליטליה תפעיל טיסות גם ל: בריסל, פרנקפורט, ז’נבה, לונדון, מינכן, פריז וציריך.
ברבעון השלישי של השנה, רבעון הקיץ, אליטליה צופה להגדיל את פעילותה בכ-40% יותר מהמתוכנן לפני תחילת מגפת הקורונה. לוח הטיסות של החברה יגדל בהתאם למגמת הביקוש, שכבר מתאוששת בכמה קווים מקומיים.
במהלך יוני ויולי תמשיך אליטליה גם להפעיל טיסות מטען מסין, לייבוא ציוד רפואי ואמצעי מיגון, כשעד עתה כבר ייבאה יותר מ-70 מיליון מסכות פנים ומגוון אמצעים רפואיים אחרים. כמו כן, החברה ממשיכה להפעיל טיסות החזרה של אזרחי איטליה מכל רחבי העולם.
ראוי לציין, כי מאז תחילת התפשטות מגפת הקורונה אליטליה לא הפסיקה את פעילות הטיסות שלה. למרות המגבלות, באפריל, למשל, אליטליה הפעילה כ-10% מהטיסות לעומת אותו חודש בשנה הקודמת, הרבה יותר מרוב חברות התעופה האירופיות. מגמה זו נמשכת גם החודש, חודש מאי, והיא מפעילה כ-12% מהטיסות בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה