אל על השיקה הבוקר את מטוס הדרימליינר החמישי

חברת התעופה אירחה 70 ילדים מהעיר בת ים לטיסת השקה של "בת ים", מטוס הדרימליינר החמישי של החברה. גונן אוסישקין: "מברכים את העיר בת ים על הצטרפותה למשפחת אל על". ראש עיריית בת ים: "רגע מרגש וגאווה גדולה עבור העיר בת ים ועבור 160 אלף תושביה"

צילום: סיון פרג', מימין לשמאל: מנכ"ל אל על גונן אוסישקין, וראש עיריית בת ים יוסי בכר עם ילדי העיר בת ים רגע לפני ההמראה

אל על השיקה הבוקר את מטוס הדרימליינר חמישי של החברה- "בת ים".

כאמור, בחברה הוחלט להזמין 70 ילדים מבתי הספר היסודיים בבת ים, כפי שצויין שבוע שעבר בפספורטניוז. 

צוות טיסת ההשקה כלל, בין היתר, תושבי בת ים בעבר והווה. לצד הצוות של אל על בטיסה, ליוו את הילדים בטיסה כוכבי הילדים: טום באום, עודד פז, אשלי בקשי וקסמן, קים אור אזולאי ומור סילבר.

רגע לפני ההמראה, נערך טקס רשמי להשקת המטוס, במסגרתו גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על, קיבל את הילדים ואת ראש עיריית, יוסי בכר אשר ליווה אותם במהלך הטיסה.

גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על אמר: "אנו שמחים להשיק היום את מטוס הדרימליינר החמישי של החברה יחד עם ילדי העיר בת ים ומברכים את העיר בת ים על הצטרפותה למשפחת אל על. יוסי בכר, ראש עיריית בת ים, הוסיף: "זהו רגע מרגש וגאווה גדולה עבור העיר בת ים ועבור 160 אלף תושביה. אני בשם כל תושבי עירי לחברת התעופה הלאומית אל על, על בחירת שם המטוס והחוויה המדהימה לה זכו ילד העיר היום."

טיסת ההשקה של מטוס "בת ים" שנערכה היום הינה אחת הטיסות הראשונות של המטוס החדש אשר ישתלב בנתיבי החברה לצפון אמריקה, המזרח הרחוק ולונדון. 

צילום: סיון פרג', מימין לשמאל: מנכ"ל אל על גונן אוסישקין, ראש עיריית בת ים יוסי בכר, וסמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על מיקי שטרסבורגר